Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

13 березня 2019 року на базі Ярославецької ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулось районне методичне об’єднання вчителів хімії та біології

Відповідно до плану роботи відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації 13 березня 2019 року на базі Ярославецької ЗОШ І – ІІІ ступенів  відбулось районне методичне об’єднання  вчителів хімії та біології на тему «Освітня і самоосвітня діяльність вчителя в контексті розвитку його інноваційного потенціалу».
          У роботі семінару - практикуму взяли участь 12 педагогів району

Вчитель біології Ярославецької ЗОШ І – ІІ ступенів Коваленко О.В. поділився своїми наробками різнорівневого вивчення біології під час проведення Зоологічного брейн – рингу у 7 класі.

Неабиякий інтерес викликав виступ Алли Іванівни Лободи, керівника методичного об’єднання, учителя хімії та біології Дубовицької ЗОШ І-ІІІ, яка проаналізувала підготовку та проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії та біології у 2018 році, поділилася власними напрацюваннями щодо успішної участі вихованців у  ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з хімії та біології.

Назаренко В.О., вчитель хімії Бистрицького НВК, зосередила увагу на  питанні підготовки учнів до здачі ДПА і ЗНО.

Педагоги дискутували з приводу вибору підручників для 11 класу на 2019 – 2020 н.р.

Підсумком  семінару було практичне заняття з виготовлення леп буків «Модель сучасного вчителя».« повернутися до списку новин