Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Акція «Дитячий садок запрошує діток»

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації, 22-30 травня 2018 року в закладах дошкільної освіти  відбулася акція під назвою «Дитячий садок запрошує діток».

        Мета акції полягала в популяризації діяльності закладу дошкільної освіти, активізації взаємодії педагогічного колективу і сімей вихованців, ознайомленні із життєдіяльністю дітей у садочку, оцінці якості освітніх послуг, залученні  батьків до участі в освітньому процесі  та набутті нового педагогічного досвіду.

           Програма дня включала організовану діяльність,  режимні моменти, організацію гурткової роботи, веселі ігри, спортивні розваги, цікаві та захоплюючі екскурсії дитячим садком, театралізовані вистави. Батьки мали можливість переглянути виставки дитячих робіт.

       Упродовж тижня татам і мамам  випала чудова нагода взяти участь у проведенні безпосередньої освітньої роботи в дитячому садку, під час сумісної діяльності з дітьми скласти міні-проект «Птахи-наші друзі», створити фотоколаж «Скоро до школи», виготовити аплікацію «Весняні квіти», виконати роботи  «Кульбаби», «Гілка калини», «Квітуча гілка сакури» за допомогою нетрадиційних технік зображення (малювання виделкою, пальчиком, штампом).

         День відкритих дверей у Добротівському НВК був присвячений питанню «Нетрадиційні техніки малювання в дитячому садку». Неабиякий інтерес у батьків Обтівського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) викликало заняття з використанням методики «лялька як персона».

        Для батьків були проведені майстер-класи, засідання круглих столів. Вони отримали консультації щодо організації харчування вдома та в дитячому садочку, з питань адаптації дітей, організації ігрової діяльності, виховання охайності.

          Захід завершився, та двері наших закладів дошкільної освіти  завжди залишаються відчиненими заради щасливого сміху дітвори.« повернутися до списку новин