Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ КРОЛЕВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

 
З метою підвищення рівня правової культури, формування громадянської компетентності учнівської молоді та виховання її в дусі поваги до прав людиниз 07 грудня до 11 грудня 2020 року в закладах загальної середньої освіти районупроведено Всеукраїнський тиждень права, у ході якого було організовано різноманітні правовиховні, правоінформаційні та правороз’яснювальні заходи з дітьми та їх батьками. 10 грудня 2020 року було проведено Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.У закладах освіти обладнано та поновлено куточки правових знань, тематичні виставки літератури, періодичних видань у шкільних бібліотеках. Учнів поінформовано про обласні, районні«Телефони довіри». У школах обладнано «Скриньки довіри».
У шкільних бібліотеках оформлено виставки літератури на правову тематику «Вивчаємо свої права та обов’язки», «Захист прав дитини», «Закони твого життя», «Свої права ти добре знай, їх вивчай і памятай»; проведено бібліотечний правовий урок «Права дитини»(філія ОЗЗСО - Литвиновицький НВК); проведено вікторину «З героями казок – статтями Конвенції про права дитини» (Локнянський НВК).
Тиждень правової освіти пройшов у всіх закладах дошкільної освіти району. Для дітей було організовано читання художньої літератури, розучування віршів з тематики правового виховання, виставки дитячих робіт, проведено День здоров’я з правовим спрямуванням, а також літературні розваги та лялькові вистави, перегляд мультфільмів. Вихователі підготували для батьків консультації «Великі права маленької дитини», «Роль сім’ї у розвитку особистості дитини», «Етика стосунків у сім’ї».
Проведено просвітницькі заходи в закладах загальної середньої освіти з питань підготовки учнівської молоді до сімейного життя, планування сім’ї та попередження насильства в родині.
Робота з правової освіти та виховання сприяє розширенню правових знань учнів та вихованців, формує вміння застосовувати правові знання в повсякденному житті, реалізації інтересів особистості у всіх сферах життя.


« повернутися до списку новин