Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Моніторинг якості знань учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти району з української мови, історії України та математики.

З метою вивчення якості підготовки учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, своєчасного та оперативного надання методичної допомоги педагогам із питань підготовки учнів до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у грудні 2018-2019 навчального року проведено моніторинг якості знань учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти району з української мови, історії України та математики.
З 22 по 25 січня 2019 року здійснено моніторинг якості знань учнів 11 класів учнів, які претендують на нагородження медалями у 2018-19 навчальному році. Станіслав Жолобко, начальник відділу освіти Кролевецької РДА, привітав учнів та побажав успіхів. За підсумками моніторингових досліджень районним методичним кабінетом підготовлено рекомендації для педагогів та учнів щодо якісної підготовки до ЗНО – 2019.« повернутися до списку новин