Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

семінар-практикум учителів української мови та літератури «Інформаційно-комунікаційні й медіаосвітні технології та їх роль у формуванні національно-соціальних компетентностей учнів»

30.11.2018 року на базі Божківського НВК (керівник Борщ О.М.) відбувся семінар-практикум  учителів української мови та літератури «Інформаційно-комунікаційні й медіаосвітні технології та їх роль у формуванні національно-соціальних компетентностей учнів». Свій досвід роботи презентували вчителі   Божківського НВК: Дуброва Н.Г., учитель української мови та літератури, та Данченко Н.О., учитель музичного мистецтва. Учасники семінару поринули у чарівний світ поетичного та музичного слова завдяки цікавій та змістовній екскурсії-презентації кабінету української мови та літератури «Наш український кабінет - то диво в нашій школі», яку підготували вищезазначені вчителі закладу разом зі своїми вихованцями. Дуброва Н.Г. провела майстер-клас « Інформаційно-комунікаційні й медіа освітні технології  на уроках української мови та літератури та їх роль у формуванні національно-соціальних компетентностей учнів».

Рубан Н.О., головний спеціаліст відділу освіти, та Лецик С.В., голова районного МО  вчителів-словесників, зробили детальний аналіз  результатів  проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови та літератури, ІІ етапу Х Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, ІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.  Рубан Н.О. проаналізувала результати  ЗНО-2018 з української мови та літератури, а також  проінформувала вчителів про особливості ЗНО -2019.« повернутися до списку новин