Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Семінар учителів предметів художньо-естетичного циклу «Особливості використання інтерактивних вправ на уроках освітньої галузі «Мистецтво»

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2019 рік, методистом Суярко Л.І. 22.11.2019 року проведено семінар учителів предметів художньо-естетичного циклу «Особливості використання інтерактивних вправ на уроках освітньої галузі «Мистецтво».
Учитель Бистрицького навчально-виховного комплексу Іллєнко О.М. залучила учасників зустрічі до аналізу художнього твору, до участі в рольовій грі з використанням інформаційно-комунікативних технологій «Оживи мультфільм», ритмічно-комунікаційних вправ на розвиток відчуття метру і руху. Змістовно і цікаво провела майстер-клас із виготовлення новорічної ялинки та новорічної композиції.
Керівник методичного об’єднання Подорога Т.А. акцентувала увагу присутніх на особливостях використання інтерактивних вправ на уроках освітньої галузі «Мистецтво», презентувала відеоматеріали для використання на уроках освітньої галузі «Мистецтво», провела практичну вправу на розвиток відчуття метроритму.
Учитель Алтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Трусенко І.А. ознайомила присутніх із матеріалами обласного семінару «Ігрові вправи на уроках образотворчого мистецтва в початковій школі».
Методист районного методичного кабінету Суярко Л.І. продемонструвала інтерактивні вправи «Парашутисти», «Продовжить думку», «Пофантазуймо», «Асоціативний кущ».« повернутися до списку новин