Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Зимові канікули у школярів Кролевеччини

Зимові  канікули

у школярів Кролевеччини

      Новорічно-різдвяні свята – це наймасштабніші й найбагатші на народні традиції заходи, на які припадають дні зимових шкільних канікул. У закладах та установах району  з 19 грудня 2018 року було проведено цілу низку тематичних святкових програм, серед яких заходи для цільової дитячої аудиторії:  новорічні ранки, вистави, розважальні вечори, свята ялинки, народні обряди, розваги для учнів та вихованців закладів освіти району.

18 грудня 2018 року служба у справах дітей Кролевецької районної державної  адміністрації організувала районне свято до дня Святого Миколая для учнів закладів загальної середньої освіти району,  які опинилися в складних життєвих обставинах, у якому взяло участь 38 дітей. Школярі отримали подарунки.

19 грудня 2018 року відбулось урочисте відкриття новорічних ялинок  у районі. Учні  закладів загальної середньої освіти долучилися до проведення даного заходу.

          19 грудня 2018 року 150 учнів  молодшого та середнього шкільного віку закладів  загальної середньої освіти Кролевецького району  поринули в чарівний світ казкового дійства «Святий Миколай у гості завітав», яке підготували  працівники Будинку дітей та юнацтва  Кролевецької міської ради разом зі своїми вихованцями. Із вітальним словом до присутніх звернувся  начальник відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації  Станіслав Жолобко, який побажав  здоров'я, успіхів у навчанні, веселих новорічних свят та зимових канікул. Школярі  отримали  солодощі від Святого Миколая, які було придбано відділом освіти завдяки спонсорській допомозі від депутата Кролевецької районної ради Віктора Бика та депутата Кролевецької міської ради Віктора Лехмана.

20 грудня 2018 року на базі Будинку дітей та юнацтва Кролевецької міської ради було проведено районне свято для дітей пільгових категорій, дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. У заході взяли участь  12 дітей району зазначених категорій, які отримали солодощі, подарунки та долучилися до проведення майстер-класу з виготовлення новорічної ялинки власними руками.

          Відповідно до квоти троє дітей-сиріт району взяли  участь у обласній ялинці для  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із сімей опікунів дошкільного та шкільного віку, що відбулася  21 грудня 2018 року в Палаці дітей та юнацтва, які отримали безкоштовно харчування та новорічні подарунки . Шість учнів району - переможці ІІ етапу олімпіад та конкурсів взяли участь в обласному новорічному святі, що відбулося в академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна  26 грудня 2018 року,та отримали новорічні подарунки.

     24 грудня 65 учнів закладів загальної середньої освіти району за сприянням депутата обласної ради Володимира Гороха переглянули виставу «Лускунчик» Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна на базі районного Будинку культури та отримали  новорічні подарунки.

       04 січня 2019 року  95 учнів закладів загальної середньої освіти району взяли участь у  районному святі ялинки  на базі Будинку дітей та юнацтва Кролевецької міської ради. Школярі  отримали  солодощі від Діда Мороза, які було придбано відділом освіти завдяки спонсорській допомозі від депутата Кролевецької районної ради Віктора Бика та депутата Кролевецької міської ради Віктора Лехмана.

     04 січня 2019 року  на базі ГНПУ відбувся традиційний Різдвяний турнір із футзалу, у якому взяли участь 7 команд  району, близько 50 учнів. Перемогу здобули учні Спаської ЗОШ І-ІІІ. Усі учасники заходу отримали солодкі подарунки.

        06 січня 2019 року 135 школярів закладів загальної середньої освіти району за ініціативи народного депутата України Леоніда Деркача переглянули новорічний мюзикл «Неймовірні пригоди Аліси, або дива трапляються», який підготували вихованці та педагогічний колектив Ямпільського районного Центру дитячої та юнацької творчості,  взяли участь у насиченій піснями, танцями, хороводами конкурсно-ігровій програмі біля ялинки та отримали солодощі від Діда Мороза та Снігуроньки. Сучасні пісні, запальні танці, яскраві сценічні костюми та атмосфера справжньої казки подарували святковий настрій як дітям, так і дорослим. По завершенню вистави школярі мали змогу зробити фото з улюбленими казковими героями та взяли автограф на пам'ять. 

        06 січня 2019 року за сприянням  народного депутата Леоніда Деркача 5 учнів пільгової категорії  закладів загальної середньої освіти району взяли участь у  новорічному святі м. Київ та отримали солодкі подарунки.

        10 січня 2019 року в залі засідань Кролевецької районної державної  адміністрації було проведено районне  свято нагородження переможців  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, конкурсів

«Крок до зірок»  за участю голови Кролевецької районної державної  адміністрації Олега Кучерявого та заступника голови Кролевецької районної ради Юрія Цикала. За кошти районного бюджету (12 тис. грн.) відділом освіти придбано новорічні подарунки для учнів-переможців районних та обласних конкурсів, Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін, які було вручено під час проведення святкових заходів.

        11 січня 2019 року начальник відділу освіти Кролевецької РДА та керівник ОЗЗСО « Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів»  взяли участь в обласному новорічно-різдвяному благодійному балу «Різдвяна казка дарує добро» за участю голів Сумської обласної державної адміністрації та Сумської обласної ради.

       Усі проведені заходи подарували дітям радість від спілкування із друзями, збагатили новими знаннями та враженнями, зробили зимові канікули цікавими, веселими та змістовними.« повернутися до списку новин