Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Розширене засідання ради директорів району при відділі освіти Кролевецької РДА

           3 травня 2018 року  відбулося розширене засідання ради директорів  району при відділі освіти Кролевецької РДА,  на порядок денний якого було винесене питання конфлікту, який був спричинений звільненням з посади директора Спаської ЗОШ Дейнеко С.М. Директори шкіл вкрай стурбовані  упередженим відношенням  батьківської  громадськості, сільським головою с.Спаське до особи новопризначеного  начальника відділу освіти Жолобка С.І. та його кадрових рішень.

      Та і, взагалі, у сюжеті, запрошеного громадськістю с.Спаське, Сумського авторського телебачення, яке було розміщене у соціальних мережах, репортажі із засідання районної ради , розміщеному у районній газеті, освіта району була висвітлена не в кращому ракурсі, досить некоректно з вуст журналіста та батьків  звучать слова про побори у наших школах та особисті звинувачення на адресу начальника. У конфлікт втягнуті учні школи, батьки не пускають їх на заняття, погрожують перекрити  автотрасу. Маніпулювання  дітьми використовується для вирішення суто дорослих особистих питань. 

      Директори шкіл  району вирішили звернутися з листом  до  голови Сумської ОДА Клочка М.О., директора Департаменту освіти та науки Сумської ОДА Гробової В.П., голови Кролевецької РДА  Кучерявого О.В., голови Кролевецької районної ради Авраменка М.В., голови комісії , створеної при  райдержадміністрації, з розгляду даного питання Курочки С.М., голови районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Лукаш Г.Д., у якому виклали свою думку та прохання покласти край брудним іграм   і надати можливість відділу освіти та безпосередньо його  начальнику  займатися нагальними освітянськими питаннями для стабільної та спокійної роботи  галузі освіти нашого району.

Додаємо текст звернення« повернутися до списку новин