Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

01 березня 2019 року на базі відділу освіти Кролевецької РДА відбулась семінар-нарада заступників директорів із навчально-виховної роботи

01 березня 2019 року на базі відділу освіти Кролевецької РДА відбулась семінар-нарада заступників директорів із навчально-виховної роботи з питань організації методичної роботи в закладах загальної середньої освіти. Желтобрюх А.І., завідувач РМК, проаналізувала стан методичної роботи з педагогічними кадрами за 2018 рік, окреслила основні напрями роботи та завдання на 2019 рік, презентувала інноваційні форми методичної роботи з педагогами.

З питання організації методичної роботи з учителями початкової школи в умовах упровадження концепції НУШ виступила Штацька Л.В., методист РМК.

Борщ О.М. (директор Божківського НВК), Цимбал С.М. (директор Буйвалівського НВК), Рожок Л.В. (заступник директора Обтівської ЗОШ) презентували досвід із організації методичної роботи в закладах.

Пьостра Л.М., методист РМК, охарактеризувала основні вимоги до атестації педагогічних працівників та шляхи підвищення їх кваліфікації.

На питанні здійснення інноваційної діяльності в закладах освіти району зупинилася методист РМК Суярко Л.І.

Досвідом роботи з проблем діагностування та самоосвіти педагогів поділилась Сухоставська С.О., заступник директора Алтинівської ЗОШ. Присутнім були надані рекомендації щодо документування інформації та участі закладів у конкурсному відборі підручників для 2 класу.« повернутися до списку новин