Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Засідання районного методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів «Роль психологічної служби у формуванні психологічної готовності учасників освітнього процесу до роботі в умовах Нової української школи»

            11 травня 2018 року відповідно до плану роботи РМК відділу освіти Кролевецької РДА на базі відділу освіти проведено засідання районного методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів «Роль психологічної служби у формуванні психологічної готовності  учасників освітнього процесу до роботі в умовах Нової української школи».          

            Новоселець Р.Ю., практичний психолог Алтинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, та Топчій О.П., практичний психолог і соціальний педагог Дубовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів підготували виступи з даної проблеми.

            Всі присутні стали учасниками цікавого заняття «Кольорова терапія», яке підготував та провів Петренко Б.В., практичний психолог та соціальний педагог Обтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

            Савчук С.М., методистом РМК, були  проаналізовані та підведені підсумки в роботі психологічної служби Кролевецького району в 2017-2018 навчальному році.« повернутися до списку новин