Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

15 лютого у рамках робочого візиту на Сумщину Міністр освіти і науки Лілія Гриневич зустрілася з освітянами області

15 лютого у рамках робочого візиту на Сумщину Міністр освіти і науки Лілія Гриневич зустрілася з освітянами області. Освітян району представляли  директор ОЗЗСО «Мутинська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів» Валентина Каптан та методист відділу освіти , тренер НУШ Людмила Штацька.

Під час зустрічі Міністр повідомила про перспективи освіти на 2019 рік, найактуальніші нововведення, які очікують на освітян та покликані підняти освіту на новий рівень.

У Верхньосироватській школі Лілія Гриневич зустрілася із тренерами Нової української школи. Під час спілкування було приємно почути позитивну оцінку  роботи тренерів Нової української школи. Міністр освіти і науки України зазначила, наскільки це важлива і непроста робота бути тренером, стояти першим біля витоків реформ. «Бути тренером складніше, ніж просто вчителем чи методистом, але цікавіше. Я бажаю вам не втрачати драйву. Адже невдовзі ми матимемо нову генерацію вчителів», - наголосила очільник освіти.

Зустріч запам’ятається надовго, бо саме тепле та доброзичливе спілкування  дає  впевненість, надію, відчуття підтримки, сподівання, що НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ - бути.« повернутися до списку новин