Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

01 березня 2019 року в закладах дошкільної освіти Кролевецького району було проведено заняття «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

Реалізовуючи  просвітницько-виховний проект Благодійного фонду допомоги  безпритульним тваринам «Щаслива лапа», який спрямований на формування у дітей гуманного ставлення до тварин, 01 березня 2019 року в  закладах дошкільної освіти Кролевецького району було проведено заняття  «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».

Педагоги за допомогою різних дидактичних засобів (спостереження, обговорення, перегляд відеороликів, малювання) донесли до дітей важливість гуманного ставлення до тварин, познайомили їх з особливостями життя наших менших друзів,  правилами   утримання та догляду за ними, обговорили ситуації поведінки під час зустрічі з безпритульними тваринами. На завершення заняття кожен намалював свого чотирилапого друга.

Проведені заходи викликали неабияку зацікавленість та активність дошкільнят.

Впевнені, що спілкування з живими об’єктами природи мотивує дошкільників до  усвідомленого та відповідального ставлення до них. 

 « повернутися до списку новин