Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

5 лютого стартує реєстрація на ЗНО-2019

5 лютого стартує реєстрація на ЗНО-2019

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася 5 лютого 2019 року. Особи, які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році, матимуть можливість зареєструватись на тестування до 18 березня 2019 року.

Детально про процедуру реєстрації та як до неї готуватися розповіли представники Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти на нараді для відповідальних за ЗНО від місцевих органів управління освітою, відповідальних за формування реєстраційних документів у закладах професійної (професійно-технічної) та вищої освіти.

Нарада відбулася 30 січня 2019 року в Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за участю Харламова Ю.І., начальника відділу інклюзивної освіти, позашкільної та виховної роботи, який звернув увагу присутніх на важливості дотримання процедури проведення тестування, однією із складових якої є реєстрація учасників.

Із детальними кроками процедури реєстрації ознайомила учасників наради куратор Сумської області, методист організаційно-методичного відділу Харківського РЦОЯО – Ханікова В.О.

      Відповідно до листа Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти від 16.01.2019 № 10/01-25/20 «Про підготовку осіб, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання» та з метою якісної підготовки до ЗНО-2019

5 лютого 2019 року відділ освіти  провів семінар-навчання  щодо підготовки відповідальних за формування реєстраційних документів осіб, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

 « повернутися до списку новин