Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Засідання районного методичного об’єднання вчителів хімії та біології на тему «Медіа-освіта вчителя хімії та біології».

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2018 рік 16 лютого 2018 року на базі відділу освіти відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів хімії та біології на тему «Медіа-освіта вчителя хімії та біології».
Під час семінару керівник МО, учитель хімії та біології Дубовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Лобода А.І. поділилась досвідом із питання використання медіа-освіти, як одного з прийомів підготовки до ЗНО. Учитель Добротівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Булах О.В. провела цікавий майстер-клас «Виготовлення Lapbook – інтерактивної папки» з хімії та біології.
Презентували досвід своєї роботи вчителі, які атестуються в 2017-2018 навчальному році: Кравченко Р.Г., вчитель хімії та біології Спаської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Назаренко В.О., вчитель хімії Бистрицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Боровик І.В., вчитель хімії та біології Божківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»« повернутися до списку новин