Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Акція «Від дитини до її родини»

Акція «Від дитини до її родини»
Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації, з метою ознайомлення батьків із особливостями освітньої роботи, залучення їх до активної співпраці в грудні 2018 у закладах дошкільної освіти проведено акцію «Від дитини до її родини».
Татам і мамам у цей день випав чудовий шанс взяти участь у проведенні безпосередньо освітньої роботи в дитячому садку. Під час сумісної діяльності з дітьми інсценувати казку «Пригоди Діда Мороза», створити фото колаж «Міцна родина-щаслива дитина», колективну творчу роботу «Моя родина», взяти участь в обряді закосичення, тематичному занятті «Сім’я-любов моя і гордість».
Для них проведені майстер-класи «Народна лялька - мотанка – оберіг наших душ», «Прикрась ялинку», тренінг «Щаслива дитина-щаслива родина», свято «Вишиванка, мов долі моєї цвіт…», кулінарне-шоу «Майстер-шеф», презентації «Традиційні зимові свята на Україні», «Новий рік у різних країнах світу». Батьки презентували нетрадиційне спортивне обладнання, провели для дітей виставу «Подаруй дитині казку».
Родина і заклад дошкільної освіти – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього дитини. У них одна мета: виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену людину з високим інтелектуальним, творчим та духовним потенціалом.« повернутися до списку новин