Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Семінар вихователів закладів дошкільної освіти на тему «Лепбук-новітній засіб організації освітнього процесу»

Семінар вихователів закладів дошкільної освіти

   на тему «Лепбук-новітній засіб організації освітнього процесу»

 

       Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2018 рік,    методистом із дошкільної освіти Суярко Л.І. 16.03.2018 року на базі Мутинського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Калинка» проведено семінар вихователів закладів дошкільної освіти району та вчителів початкових класів на тему «Лепбук-новітній засіб організації освітнього процесу». Учасників семінару привітали вихованці Мутинського закладу дошкільної освіти. Завідувач   Охріменко О.І.   ознайомила з закладом та розповіла про досягнення у роботі свого колективу.

       Вихователь Курок В.М. запросила присутніх на заняття  «Подорож на казковий острів». У ході заняття вона використала різноманітні методи  та прийоми активізації дітей: інтерактивну вправу «Мікрофон»,  дидактичні ігри «Третій зайвий», «Візьми іграшку», «Їздить, плаває, літає», проблемні запитання.  Заслуговує на увагу залучення вихованців до самоаналізу,  оцінки заняття.

        У ході практичного модулю семінару вихователь Ляховка Н.В.  провела майстер –клас    на тему «Вода-джерело життя»  та презентувала різні види лепбуків («Транспорт», «Моя Україна», «Космос», «Вода-джерело життя», «Зима», «Осінь», «Свійські тварини рідного краю», «Подорож казками», «Професії», «Тварини лісу», «Будь здоровий!»).

       Методист районного методичного кабінету Суярко Л.І. у слайдовій презентації висвітлила тему «Використання технології «лепбук» у роботі з дошкільниками».

На завершення зустрічі педагоги  мали можливість переглянути виставку лепбуків, які створили працівники закладу.« повернутися до списку новин