Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Учителі початкових класів м. Кролевця та Кролевецького району завершили другу очну сесію підготовки до роботи у НУШ

Учителі початкових класів м. Кролевця та Кролевецького району, які з 1 вересня 2019 року працюватимуть за новим Державним стандартом початкової школи, 17 листопада 2018 року завершили другу очну сесію підготовки до роботи у НУШ, під керівництвом тренера, методиста відділу освіти Кролевецької РДА Штацької Людмили Вікторівни.
Інтегроване тематичне навчання; організація ефективного і безпечного освітнього середовища; роль учителя та участь дітей в організації освітнього середовища – з такими питаннями за загальним напрямком «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення» були ознайомлені учасники тренінгу.
Одним із результатів плідної роботи вчителів стало знайомство з сучасними технологіями, методами і прийомами організації освітнього процесу у початковій школі – планування навчання через дослідження за запитами учнів, практика ранкових зустрічей.
Для слухачів навчання пройшло швидко і цікаво. Адже вони не тільки вчилися, а й випробовували все нове на собі, як учні: роботу в групах, ранкові кола, самостійні роботи, щоденник вражень тощо. Важливо те, що вчителі зможуть використовувати ці підходи на практиці і зробити навчання своїх учнів більш ефективним.« повернутися до списку новин