Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

15 березня 2019 року на базі ОЗЗСО "Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів" відбулося районне методичне об'єднання вчителів української мови і літератури

Відповідно до плану роботи відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації 15 березня 2019 року на базі ОЗЗСО "Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів" відбулося районне методичне об'єднання вчителів української мови і літератури «Розвиток творчих здібностей учнів як засіб формування мовної компетентності», приурочене 205 - річниці з дня народження Тараса Шевченка. Захід проведено у формі літературно-музичного квест-марафону «Іду душею до Тараса», який сприяв розширенню знань про життя і творчість Великого Кобзаря, формуванню громадянської та загальнокультурної компетентності й уміння працювати в команді, вихованню національної самосвідомості. Учасники районного методичного об'єднання разом із учнями даного закладу долучилися до проведення квест-марафону, виконували практичні завдання, працювали в командах, поринули в чарівний світ поетичного та музичного слова. Семінар-практикум був насичений,цікавий, змістовний та креативний. Учителі та учні отримали масу задоволень та практичних навичок.

До роботи семінару долучились директор ОЗЗСО "Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Валентина Каптан, яка презентувала роботу закладу освіти,  депутат Сумської обласної ради Володимир Горох, який висловив вдячність освітянам  за мудрість, самовіддачу на роботі, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі та побажав міцного здоров’я, жіночого щастя, сімейного благополуччя й віри в краще майбутнє. Світлана Лецик, голова районного МО  вчителів української мови та літератури, зробила детальний аналіз  результатів моніторингу якості знань учнів 11 класів ЗЗСО району з укранської мови та літератури, який   було проведено      у грудні – січні  2018-2019 навчального року районним методичним кабінетом з метою вивчення якості підготовки випускників ЗЗСО до ДПА та ЗНО, своєчасного та оперативного надання методичної допомоги педагогам із питань підготовки учнів до ДПА та ЗНО. За підсумками моніторингових досліджень надано рекомендації для педагогів та учнів щодо якісної підготовки до ЗНО – 2019 та ДПА - 2019. Наталія Рубан, головний спеціаліст відділу освіти, проінформувала вчителів про особливості ДПА та ЗНО з української мови та літератури в 2019 році, ознайомила з  нормативно – правовими документи МОН України,  які регламентують завершення навчального року та проведення державної підсумкової атестації.

Дякуємо за співпрацю і масу позитивних емоцій!« повернутися до списку новин