Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із базових предметів

Талант і творча обдарованість особистості стають сьогодні запорукою інтенсивного економічного розвитку країни та сприятливим фактором національного престижу. Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет. І завдання учителя на етапі модернізації змісту освіти в умовах особистісно зорієнтованого підходу полягає в тому, щоб дбайливо ростити нові таланти.
Щороку з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованих дітей проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін.
За підсумками районного етапу, 29 учасників олімпіад визнано переможцями другого етапу Всеукраїнських олімпіад із базових предметів, три з них мали змогу показати свої знання на ІІІ (обласному) етапі. Це- учениця 11 класу Обтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Красноштан Анна, учениця 11 класу опорного ЗЗСО «Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» і учень 11 класу Дубовицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Противень Олег.
Результатом наполегливої роботи школярів під керівництвом учителів-наставників: вчителя трудового навчання Дубовицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Олійника Миколи Івановича, та вчителя інформатики опорного ЗЗСО «Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Єсипенка Вячеслава Васильовича, учні вибороли 2 призових місця, а саме: учень Дубовицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Противень Олег - з трудового навчання (ІІІ), та учениця 11 класу опорного ЗЗСО «Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Єсипенко Руслана - з інформаційних технологій (ІІІ). Переможці олімпіад – це обдаровані діти, ерудовані, з винятковою начитаністю, які здатні наполегливо та цілеспрямовано працювати над собою і прагнуть здобувати нові знання.
Хай захопленість школярів науками, їхнє бажання та здатність учитися, фахова майстерність учителів та віра батьків у своїх дітей допомагають досягати перемог у майбутньому.
Щира подяка адміністраціям закладів загальної середньої освіти, учителям, які готували переможців на всіх етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, обдарованим дітям та їхнім батькам за високу результативність роботи, підтримку творчої молоді та гідну презентацію нашого району під час Всеукраїнських учнівських олімпіад.« повернутися до списку новин