Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Дидактико-педагогічний колоквіум «Забезпечення процесу наступності закладу дошкільної освіти та початкової школи в умовах реформування освіти»

         Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 3травня 2018 року, на базі Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. М.Лукаша (директор Ілляшенко І.М.) за модераторства Міщенко Л.Б., методиста з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, проведено дидактико-педагогічний колоквіум  «Забезпечення процесу наступності закладу дошкільної освіти та початкової школи в умовах реформування освіти» для педагогічних працівників відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації, управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради, що опікуються дошкільною та початковою освітою, педагогів закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти.

         Учасників зустрічі привітали вихованці Кролевецького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №5 та учні Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. М.Лукаша Кролевецької міської ради.

        У ході проведення заходу розглянуто питання: «Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти на сучасному етапі», «Нова українська школа»: реформування системи початкової освіти як перший практичний крок у реалізації Концепції».

        Методист Міщенко Л.Б. провела інтерактивний практикум «Проблеми наступності дошкільної та початкової освіти».

        Ознайомлення з реалізацією наступності дошкільної та початкової освіти на практиці було здійснено на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. М.Лукаша.

        Завершилась робота наданням методичних рекомендацій щодо активізації процесу наступності дошкільної та початкової освіти в районі.« повернутися до списку новин