Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Фестиваль «Гармонія руху-2017»

На виконання наказу відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації №442-ОД від 28.09.2017 у дошкільних навчальних закладах району проходив фестиваль «Гармонія руху-2017».

У районному етапі фестивалю взяли участь 1037 дошкільнят, що становить 89,9% від загальної кількості вихованців дошкільних закладів.

Форматом заходу було передбачено залучення дітей до різноманітних форм роботи фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного спрямування. Педагогічним колективам була надана можливість самостійно визначати програму проведення фестивалю в межах окремого дошкільного закладу, враховуючи специфіку його діяльності, кадрового забезпечення, матеріальних умов, контингенту вихованців.

Упродовж фестивального тижня в дошкільних навчальних закладах району було проведено багато цікавих форм роботи з поєднанням фізкультури та музики: рухливі ігри, естафети і атракціони, розваги, вправи з елементами аеробіки та спортивних ігор (футбол, городки), конкурси малюнків, загартувальні процедури під музичний супровід, екскурсії та туристичні походи, велосипедні перегони, подорожі екологічно-оздоровчими маршрутами, дні здоров’я, динамічні паузи та ін.

Цього року фестиваль «Гармонія руху» в Кролевецькому дошкільному навчальному закладі (центр розвитку дитини) № 9 «Ромашка» був присвячений художньо-естетичному напрямку і проходив під девізом «Від гармонії руху – до гармонії душі». Змістовним, спрямованим на гармонійний розвиток дітей стали заняття з використанням нетрадиційних методик: малювання на піску, кольоровим піском, сіллю, на креативній дошці, на жатому мокрому папері, штампами, жатим папером, нитками, трубками, паличками, пульверизатором. Графічне зображення музики, малювання в повітрі відкрило широкі можливості в формуванні відчуття руху, ритму, темпу, характеру мелодії, в зануренні дітей в музику, навчанні жити нею. Родзинкою фестивалю у Кролевецькому ДНЗ №9 став арт-проект, родинне свято за участі дітей, батьків, педагогів, який дав змогу всім його учасникам залучитися до атмосфери загального емоційного піднесення, співпереживання та творчої діяльності.

Завершальним акордом фестивалю у всіх дошкільних закладах стали музично-спортивні свята, проведені наприкінці тижня. Їх тематика відрізнялася особливою різноманітністю.

Переможцем у номінації художньо-естетичного спрямування визнано Кролевецький дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №9 «Ромашка», у номінації валеологічного спрямування – Буйвалівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», у номінації фізкультурно-оздоровчого спрямування – Кролевецький дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №5.« повернутися до списку новин