Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Семінар-тренінг вихователів закладів дошкільної освіти «Реалізація діяльнісного підходу у формуванні життєвої компетентності особистості дошкільника за програмою «Впевнений старт».

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2018 рік,    методистом  дошкільної освіти Суярко Л.І. 13.04.2018 року на базі районного методичного кабінету проведено семінар-тренінг вихователів закладів дошкільної освіти «Реалізація діяльнісного підходу у формуванні життєвої компетентності особистості дошкільника за програмою «Впевнений старт».

      Презентувала програму методист Суярко Л.І.,  яка  є тренером для навчання вихователів закладів дошкільної освіти за програмою «Впевнений старт».

     Учасники мали можливість детально ознайомитися з особливостями програми та можливостями її реалізації за допомогою розробленого навчально-методичного комплекту «Впевнений старт» («Книга для вихователя»,  «Книга для дошкільника»,  «Альбом з художньо-творчої діяльност», «Книга для батьків» та веб-сайт).З використанням інтерактивних вправ змоделювали та продемонстрували на основі планування «Книги для вихователя» форми організації діяльності дітей «Ранкове коло» за  темами «Все знайоме-всі знайомі», «Мова – ключ до порозуміння і засіб спілкування», «Спробуй повторити», виконували розвивальні завдання з Книги дошкільника.

        У практичній частині заходу  Суярко Л.І. запросила присутніх  до «Кола друзів», залучила їх до виконання вправ «Відлуння», «Єднаймося», «Знайомство», «Доторкнись до синього», руханок «Магніт», «Сонячні промінці», ознайомила  з вправами, які можна використовувати з дітьми під час відпочинку, з методикою проведення «ранкових зустрічей».

        Під час заходу панувала творча невимушена доброзичлива атмосфера, яка сприяла плідній роботі.« повернутися до списку новин