Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

18 грудня 2019 року методистом районного методичного кабінету Суярко Л.І. проведено виставку-презентацію «Мовленнєвий дивограй»

Відповідно до плану роботи відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2019 рік, 18 грудня 2019 року методистом районного методичного кабінету Суярко Л.І. проведено виставку-презентацію «Мовленнєвий дивограй». Метою її проведення було поліпшення роботи з дошкільниками з мовленнєвого розвитку та підвищення професійного рівня педагогів.
У цікавій формі педагоги презентували дидактичні посібники та ігри, що виготовили власноруч. Це лепбуки, мнемотаблиці, мнемодоріжки, театральні іграшки, круги Луллія, фартух для складання і розповідання захопливих історій(сучасна технологія сторітелінг), наочні моделі для складання розповідей, дидактичні ігри на формування звукової, граматичної культури, лексичної компетенції.
У педагогічній виставці взяли участь педагогічні колективи 12 закладів дошкільної освіти району та було презентовано 30 ігор та дидактичних посібників.
Учасники зустрічі мали можливість переглянути відеоролики з досвіду роботи Дубовицького дошкільного навчального закладу «Веселкове літо у дитячому садочку», Обтівського дошкільного навчального закладу «Територія щасливого дитинства». Ознайомилися із технологією вивчення вірша за малюнками «Жовтень».
Методист Суярко Л.І. провела із присутніми інтерактивні ігри та вправи «Перелітні птахи», «Картина», «Веселий бубен»; «Прошу вас», «Краса навкруги», «Згода-незгода», «Чарівна квітка».
Матеріали виставки демонструють значні напрацювання закладів дошкільної освіти щодо створення сучасного предметно-розвивального середовища.« повернутися до списку новин