Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

ШКОЛЯРІ КРОЛЕВЕЧЧИНИ ЦІКАВО Й ЗМІСТОВНО ПРОВЕДУТЬ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ СВЯТА

На новорічно-різдвяні свята припадають дні зимових шкільних канікул. Про відпочинок дітей Кролевеччини розповів начальник відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації Станіслав ЖОЛОБКО на апаратній нараді при голові  Кролевецької районної державної адміністрації 17 грудня 2018 року. За словами очільника освітньої галузі району, в закладах та установах району буде проведено цілу низку тематичних святкових програм, серед яких заходи для цільової дитячої аудиторії. З 19 грудня 2018 року передбачено проведення  новорічних ранків, вистав, розважальних вечорів, свят ялинки, народних обрядів, розваг для учнів та вихованців закладів освіти району.

За кошти районного бюджету (12 тис.грн.) придбано новорічні подарунки для учнів-переможців районних та обласних конкурсів, Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, які будуть вручені під час проведення святкових заходів.

Відповідно до квоти троє дітей-сиріт району запрошені на  участь у обласній ялинці для  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, із сімей опікунів дошкільного та шкільного віку, що відбудеться  21 грудня 2018 року в Палаці дітей та юнацтва. 6 учнів району  візьмуть участь в обласному новорічному святі, що відбудеться в академічному театрі драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна  26 грудня 2018 року.

18 грудня 2018 року служба у справах дітей Кролевецької районної державної  адміністрації організовує районне свято до дня Святого Миколая для учнів закладів загальної середньої освіти району, які опинилися в складних життєвих обставинах. 19  грудня на базі Будинку дітей та юнацтва Кролевецької міської ради буде проведено районне свято «Святий Миколай у гості завітав», в якому візьме 150 учнів закладів освіти району. Усі запрошені безкоштовно отримають новорічні солодощі від Святого Миколая.

24 грудня учні закладів загальної середньої освіти району запрошуються  на виставу «Лускунчик» Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії імені М.С.Щепкіна, що відбудеться у районному Будинку культури.

Протягом грудня 2018 року в закладах загальної середньої освіти району організовано  проведення районної природоохоронної акції «Ялинка».

Упродовж  зимових канікул 2018-2019 навчального року заклади загальної середньої освіти району працюють у звичному режимі, виховні заходи будуть проведені відповідно до заздалегідь складеного плану. Протягом канікул заплановано проведення спортивно-масових заходів, діяльність гуртків, робота спортивних залів, шкільних бібліотек, комп’ютерних класів, екскурсій та туристичних поїздок регіонами України в установленому чинним законодавством порядку з метою ознайомлення учнів з визначними пам'ятками вітчизняної історії та культури. Загалом, напередодні свят та у дні шкільних канікул в усіх закладах освіти району відбудуться різножанрові новорічно-різдвяні заходи, а також художні виставки, майстер-класи, екскурсії.

 « повернутися до списку новин