Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Перша сесія тренінгів очного навчання у рамках підготовки до запровадження із 1 вересня 2018 року Нової української школи.

16 - 17 лютого цього року педагоги, що будуть працювати у перших класах нашого району провели першу сесію тренінгів очного навчання у рамках підготовки до запровадження із 1 вересня 2018 року Нової української школи.

Необхідність таких тренінгів полягає в підготовці вчителя Нової української школи до реалізації освітньої політики держави шляхом опанування новітніми практиками, технологіями, методиками, формами, методами професійної діяльності на засадах інноваційних освітніх підходів.

Саме педагогам відводиться ключова роль в реформі загальної середньої освіти. Це означає, що необхідно переосмислити сутність соціальної і професійної місії вчителя. Здатність творчо працювати, приймати нестандартні рішення, уникати шаблонів і стереотипів, організовувати культурно-мовне та освітньо-розвивальне середовище – такими є критерії професійної компетентності фахівця початкової школи сьогодні.« повернутися до списку новин