Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

31 січня 2019 року завершилася реєстрація на пробне ЗНО

31 січня 2019 року завершилася реєстрація на пробне ЗНО

31 січня завершилася реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Цього року вартість складання одного пробного тесту в Сумській області становить 132 грн.

Для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні  зареєструвалося 25 осіб ( 100 %) із 25 випускників  6 закладів загальної середньої освіти Кролевецького району. 12 учасників пробного тестування виявили бажання складати тестування з двох предметів.   Для складання тесту з української мови і літератури подано 21 заявку, математики – 5, історії України – 6, англійської мови – 3, фізики - 2. Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом — результати тестування.

       Як відомо, пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня. Пробні тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов відбудуться 23 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Важливо! Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин