Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Авторський науково - практичний семінар "Навчання математики та навчання грамоти в початковій школі в умовах реалізації крнцепції НУШ"

25 квітня 2018 року на базі КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відбувся авторський науково -практичний семінар «Навчання математики та навчання грамоти в початковій школі в умовах реалізації концепції НУШ» .

У заході взяла участь методист із початкової освіти  Штацька Л.В. Під час семінару учасники відвідали майстер-клас Скворцової Світлани Олексіївни, ознайомилися із матеріалами Типової освітньої програми для 1- 2 класів, розробленої під керівництвом Савченко О.Я., та навчально-методичним комплектом із математики (автори: Скворцова С.О., Онопрієнко О.В.) для 1 класів НУШ. По завершенню семінару кожен із учасників отримав сертифікат авторських майстер-класів та добірку презентацій. Учасники заходу - тренери-педагоги вдячні  викладачам кафедри теорії і методики змісту освіти КЗ СОІППО Декуновій З.В., Лавській А.М. за надання методичної підтримки вчителям початкових класів у зв’язку з упровадженням нового Держстандарту початкової освіти та переходом на навчання за новими освітніми програмами і новими підручниками.« повернутися до списку новин