Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Урочисте відкриття ІІ (районного) етапу Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Сьогодні, 16 листопада 2019 року, на базі відділу освіти Кролевецької райдержадміністрації відбулося урочисте відкриття ІІ (районного) етапу Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, яке підготували учні та вчителі української мови та літератури Обтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у формі ТСН. Конкурс проводиться щорічно з метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвиток її творчого потенціалу, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу.
З привітальним словом звернулася до присутніх головний спеціаліст відділу освіти Наталія Рубан, яка зауважила, що сьогодні актуальним є питання популяризації українського слова. Водночас наголосила на значенні постаті Тараса Шевченка в українській історії, мові, культурі, житті кожного українця. Безсмертні твори Кобзаря є великою порадою для сучасної і майбутньої України.
Захід супроводжувався мультимедійною презентацією.
По завершенні урочистої частини учасники конкурсу письмово висловили свою громадянську позицію та власне ставлення до унікальної особистості українського Пророка, який у своїх творах закликав нащадків до духовної єдності у боротьбі за національне й державне відродження української нації.
У конкурсі взяло участь 32 учні закладів загальної середньої освіти Кролевецького району.
Бажаємо всім учасникам подальших успіхів у вивченні та популяризації державної мови, національної культури та творчості Великого Кобзаря.« повернутися до списку новин