Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

16 днів проти насильства

З 25 листопада до 10 грудня в усіх закладах загальної середньої освіти відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації проведена акція “16 днів проти насильства,” в рамках якої педагогами району проведені заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї.
З метою привернення уваги дітей до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства, в закладах загальної середньої освіти було затверджено відповідний план заходів. Реалізація поставлених завдань висвітлена у проведенні інформаційно-профілактичної роботи з сім’ями та окремими особами, що опинилися у важких життєвих обставинах, проведення групових заходів з учнівською молоддю району.
Серед учнів закладів загальної середньої освіти була проведена акція "Наші долоньки проти насильства". Таким чином школярі протестують проти зла і несправедливості. Проведений захід змусив учнів задуматись над тим, що кожен із нас може зробити для того, щоб розірвати коло жорстокості і насильства, змінити світ на краще.
Проведені заняття-тренінги «Кібербулінг як проблема порушення прав людини». Мета тренінгу: ознайомити учнів з поняттям кібербулінг; розкрити проблему «розважального медіанасильства», її зв'язок з порушенням прав людини; показати негативний вплив інформаційно-комунікативних технологій на моделювання поведінки молоді.« повернутися до списку новин