Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

семінар вихователів дошкільних закладів району на тему « Творчий підхід до планування освітнього процесу в закладі дошкільної освіти».

« Творчий підхід до планування освітнього процесу в закладі дошкільної освіти».

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2018 рік, методистом із дошкільної освіти Суярко Л.І. 09.02.2018 року проведено семінар вихователів дошкільних закладів району на тему « Творчий підхід до планування освітнього процесу в закладі дошкільної освіти».

Суярко Л.І. зупинилася на питанні блочно-тематичного планування освітнього процесу, особливостях організації освітнього процесу в різновікових групах, визначенні рівня розвитку дітей старшого дошкільного віку за різними моделями: кваліметричною моделлю, авторською системою діагностування сформованості освітніх компетенцій дітей старшого дошкільного віку, що визначені Базовим компонентом дошкільної освіти та програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» Лариси Ковальчук «Діагностування сформованості освітніх компетенцій дітей старшого дошкільного віку». Познайомила присутніх із чинними комплексними та парціальними програмами, які дозволені для використання в закладах дошкільної освіти, нормативно-правовими документами.

Учасники зустрічі мали можливість ознайомитися з методикою визначення рівня розвитку дітей старшого дошкільного віку, переглянувши відеоролики із досвіду роботи Сумського закладу дошкільної освіти №7 «Попелюшка».« повернутися до списку новин