Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Серед 10-ти ТОП-пріоритетів, визначених Міністерством освіти і науки України на 2019 рік, одним із головних є утвердження людської гідності

Серед 10-ти ТОП-пріоритетів, визначених Міністерством освіти і науки України на  2019 рік, одним із головних є утвердження людської гідності. Важливою умовою реалізації цього пріоритету є попередження насильства в закладах освіти та скоєння правопорушень учнями

На необхідності створення сучасного безпечного розвивального освітнього простору, запровадженні моделі базового педагогічного спілкування  як визначального фактору щодо профілактики правопорушень та насильства в дитячому середовищі наголосила очільник освітньої галузі Сумщини Вікторія ГРОБОВА під час обласної наради-семінару для спеціалістів відділів освіти територіальних одиниць, які відповідають за організацію виховної роботи.

Захід проведено навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти 21 травня 2019 року на базі Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, у якому взяла участь головний спеціаліст відділу освіти Наталія Рубан.

У ході інтерактивної взаємодії спеціалісти відділів освіти опрацювали  причини та шляхи подолання булінгу в освітньому середовищі; обговорили особливості організації та зміст роботи закладів освіти з попередження негативних явищ в учнівському середовищі; ознайомилися з алгоритмом роботи педагогічних працівників, які зіткнулися з проблемою булінгу в дитячому середовищі. Кожен заклад освіти повинен створити середовище, безпечне та комфортне для дитини.

Актуальними для учасників були питання планування та здійснення контрольно-аналітичної діяльності  щодо організації та результативності виховної роботи в закладі загальної середньої освіти.

ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!!!« повернутися до списку новин