Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

22.03.2019 року на базі Бистрицького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» проведено семінар «Афлатот» -програма соціальної та фінансової освіти дошкільників»

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2019 рік,    методистом  дошкільної освіти Суярко Л.І. 22.03.2019 року на базі Бистрицького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» проведено семінар «Афлатот» -програма соціальної та фінансової освіти дошкільників» для вихователів закладів дошкільної освіти.

          У ході засідання учасники мали змогу дізнатися про шляхи інтеграції програми в освітній процес та організацію практичної діяльності дошкільників.

        Директор навчально-виховного комплексу Львова Н.В. ознайомила присутніх із напрямками роботи закладу.

        Малята дошкільного відділення привітали  учасників семінару.

        Практична частина містила в собі перегляд заняття з дітьми старшого дошкільного віку  «Казка про монетку»   (вихователь Малиношевська О.В.).

        Методист  Суярко Л.І. провела зі слухачами  тренінг «Соціально-економічна освіта дошкільників-сучасний погляд» ( за освітнім проектом «Афлатот»), ознайомила присутніх із особливостями даного проекту, його складовими частинами, напрямками роботи.

        Заступник директора з навчально-виховної роботи Бистрицького НВК Падалка В.М. запросила педагогів на майстер – клас «Виготовляємо Афлатунчика».

        Педагоги закладу Падалка В.М., Малиношевська О.В. презентували ляльки-посібники Афлатун , які виготовлені з різного матеріалу,  дидактичні ігри, лепбук економічного спрямування.

        Педагоги  мали можливість ознайомитися з предметно-розвивальним середовищем, яке створене в закладі дошкільної освіти.

        Під час дискусійно-рефлексійного блоку методист РМК Суярко Л.І. провела вправу «Чи виправдалися мої очікування».

        Кожен учасник заходу мав змогу впевнитися, що використання програми «Афлатот» чи її елементів є чудовим та цікавим для дітей засобом досягнення цієї мети.« повернутися до списку новин