Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

07.11.2018 року на базі Буйвалівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» проведено семінар «Використання інноваційної технології «Казкові лабіринти гри» В.Воскобовича» для вихователів зак

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2018 рік    методистом  дошкільної освіти Суярко Л.І. 07.11.2018 року на базі Буйвалівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» проведено семінар «Використання інноваційної технології «Казкові лабіринти гри» В.Воскобовича» для вихователів закладів дошкільної освіти району.

      Вихователь Босак А.С. запросила присутніх на інтегроване заняття  «Подорож на іменини до Жужі», у ході якого  вдало поєднала використання ігор В.Воскобовича із вирішенням логіко-математичних завдань. Малята із задоволенням створювали букет квітів під час гри «Ліхтарики», візерунки у грі «Пелюстки», працювали із двоколірними квадратами В.Воскобовича, орієнтувалися на площині та в просторі, працюючи на  «Коврографі  Ларчик».

       Методист  Суярко Л.І. провела зі слухачами інтерактивні вправи «Вітаю Вас», «Подарунок собі», ознайомила із особливостями інтелектуально-пізнавальної технології В.Воскобовича, принципами її організації, формами роботи з дітьми.

         У ході практичного модулю   заступник директора  Задорожна Л.В. та вихователь Босак А.С.  провели майстер - клас   «Використання розвиваючих ігор В.Воскобовича під час організації освітнього процесу». Педагоги були залучені до проведення ігор «Прозорий квадрат», «Квадрат Воскобовича», здійснили мандрівки в казку «Теремок» з двоколірним квадратом

 В.В. Воскобовича та до Фіалетового лісу, подорож на кораблику «Плюх-плюх»; ознайомилися із методикою проведення ігор «Чарівна вісімка», «Пелюстка», «Черепашки», «Цифроцирк», «Різнокольорові мотузочки», «Чудо-соти», елементом  круговерть і стрілочки та ін.

       Директор навчально-виховного комплексу Цимбал С.М. ознайомила присутніх із напрямками роботи закладу.

       На завершення зустрічі педагоги  мали можливість ознайомитися з предметно-розвивальним середовищем, яке створене в закладі дошкільної освіти.

 « повернутися до списку новин