Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Навчання з цивільного захисту

У  відділі  освіти  Кролевецької  районної державної  адміністрації  пройшли  навчання з  цивільного  захисту

            23 березня 2018 року у відділі освіти Кролевецької районної державної адміністрації проведено теоретичні та практичні навчання з працівниками установи з метою перевірки та закріплення знань, умінь і навичок з цивільного захисту та охорони безпеки життя. Захід проводився за участю завідувача сектору з питань цивільного захисту екології та охорони праці Кролевецької районної державної адміністрації Ткаченка В.М., головного спеціаліста  сектору з питань цивільного захисту екології та охорони праці Кролевецької районної державної адміністрації Гуріна М.М.,  інспектора 22 ДПРЧ Управління ДСУНС в Сумській області Нечипоренка А.С.

У ході занять присутніх було ознайомлено з алгоритмом дій в умовах надзвичайних ситуацій, надання домедичної допомоги постраждалим.

            Особлива увага була прикута до проведення найважливішої інтегрованої частини в День цивільного захисту  -  об’єктового тренування, бо кожен  розумів важливу роль  при виникненні різних загроз, їх здатності приймати важливі рішення, знати порядок дій при надзвичайних ситуаціях та умінні захистити своє  життя.  Пролунав сигнал, який сповістив про умовну надзвичайну подію. Колектив відділу освіти  організовано й оперативно здійснив евакуацію. Транспортували потерпілих, надавали першу домедичну допомогу, одягали протигази.

            Звичайно, усі сподіваються, що навчальні тривоги ніколи не переростуть у реальні, та все ж отримані знання допоможуть у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

            Проведені заходи були пізнавальними, мали практичну спрямованість.  Протягом квітня  2018 року відповідну роботу буде організовано та проведено в  усіх навчальних закладах району.« повернутися до списку новин