Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Молодь Кролевеччини обирає здоров’я

Саме таку назву має щорічний традиційний Всеукраїнський конкурс-фестиваль серед школярів. 21 березня 2019 року на базі Районного будинку культури  відбувся районний  Конкурс, який складався із трьох етапів – конкурс плакатів, фотографій та агітбригад, в яких взяли участь всі 16 закладів загальної середньої освіти району. Основна мета цього заходу – популяризація і пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, виявлення та підтримка талановитої молоді. У залі РБК зібралися вісім агітбригад зі своїми керівниками-наставниками, що не байдужі до здорового способу життя, до збереження власного здоров’я, які демонстрували на сцені свої вокальні, танцювальні, інтелектуальні та спортивні здібності. Театралізовані виступи команд доповнював актуальний відеоряд. Ці дві складові об’єднували одну ідею - молодь ПРОТИ шкідливих звичок і ЗА здоровий спосіб життя. Учасники мали можливість ознайомити присутніх із власними креативними думками, розповсюдити кращий досвід із профілактики запобігання негативним проявам серед молоді, власне бачення проблеми з активної позиції самих підлітків, що було переконливим і несло мотивацію на здоровий спосіб життя. Майстерність учасників Конкурсу-фестивалю оцінювали члени журі у складі Станіслава Жолобка – начальника відділу освіти Кролевецької райдержадміністрації, Наталії Сірої - начальника відділу культури та туризму  Кролевецької райдержадміністрації, Наталії Кузюри - директора центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Кролевецької райдержадміністрації,Віталіни Писаренко - завідувача відділенням медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» Кролевецької ЦРЛ, Наталії Рубан - головного спеціаліста відділу освіти, Світлани Фокіної – фахівця відділу освіти, Тетяни Куртась – юрисконсульта відділу освіти, Наталії Часник – культорганізатора РБК, а також професійного фотографа Анатолія Тарана.

 

 Після проведення жеребкування першими на сцену було запрошено неоднократного переможця районних конкурсів -  команду «Імпульс» Алтинівської ЗОШ (керівник Алла Нипод), яка впевнено, вміло і влучно донесла до присутніх важливість здорового способу життя.

Отже, у підсумку в конкурсі плакатів кращими стали: учениця Обтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Марина Борщ ( І місце), учениця Заріна Давидова ( ІІ місце), учень Божківського НВК Денис Симоненко ( ІІІ місце). Переможною визнано фотографію Руслани Єсипенко (ОЗЗСО «Мутинська ЗОШ»). Друге та третє місце в цьому конкурсі посіли команда «Ейфорія» Тулиголівської ЗОШ  та команда «Фортуна» Обтівської ЗОШ. За результатами конкурсних змагань найкращі вміння у пропаганді здорового способу життя продемонструвала агітбригада «Ейфорія» Тулиголівської ЗОШ (керівник Ольга Лавренко). Друге та третє місце в  конкурсі літературно-музично-спортивних міні - композицій посіли команда «Імпульс» Алтинівської ЗОШ (керівник Алла Нипод) та команда «Супермени» Божківського НВК (керівник Надія Данченко). Хочеться відмітити змістовність та сценічну майстерність виступу команди «Імпульс» Спаської ЗОШ (керівник Оксана Клісова), яка отримала нагороду від завідувача відділенням медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» Кролевецької ЦРЛ  Віталіни Писаренко.

   Голова Журі  Станіслав Жолобко привітав учасників зі святом, побажав всім творчого натхнення, успіху та міцного здоров’я, наголосив на оригінальності сценаріїв команд, на життєвій необхідності раціональних підходів у плані збереження здоров’я, яскравих харизматичних способів донесення його важливості до широкої аудиторії та вручив Дипломи і  призи переможцям, Подяки керівникам команд. Зі словами вдячності звернулася до всіх присутніх начальник відділу культури та туризму  Кролевецької райдержадміністрації Наталія Сіра, яка вручила переможцям пам’ятні сувеніри. Наталія Кузюра, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кролевецької райдержадміністрації, привітала всіх учасників та подарувала на згадку про зустріч невеличкі сувеніри.  

Ніхто не буде заперечувати, що здоров’я в житті – найбільший скарб. Ті, хто стоять на порозі майбутнього, розуміють істину: тільки здоров’я дасть можливість знайти улюблену професію, приміряти на себе різні ролі, опанувати будь-яку справу, упевнено йти до омріяних вершин. Безперечно, що подібні заходи в невимушеній ігровій формі формують модель молодої успішної  людини, здатної розумно й систематично дбати про власне здоров’я, пропагувати здоровий спосіб життя, успішно будувати омріяне щасливе майбутнє. Однак при цьому не потрібно забувати, що цей шлях нелегкий і потребує наполегливої цілеспрямованої щоденної праці.

Молодь Кролевеччини своїми виступами довели, що обирають та пропагують ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ.

Відділ освіти висловлює вдячність працівникам Кролевецького РБК (директор І.О.Гуменюк) за надану допомогу в організації та проведенні Конкурсу.

 Дякуємо за співпрацю! До нових зустрічей!« повернутися до списку новин