Сектор освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Третю навчальну сесію вчителів початкової школи, які у 2021-2022 навчальному році будуть викладати у перших класах (тренер Штацька Л.В.), завершено

Третю навчальну сесію вчителів початкової школи, які у 2021-2022 навчальному році будуть викладати у перших класах (тренер Штацька Л.В.), завершено.
Закінчення відбулося у формі засідання круглого столу, під час якого відбувся захист авторських розробок (проектів, технологічних портфоліо, навчально-методичних розробок тощо), які підготували всі вчителі. Це – результат самостійної навчальної діяльності слухачів, у процесі якої вони узагальнили, оновили та розширили набуті теоретичні знання, удосконалили практичні вміння з обраної теми, опанували інноваційні педагогічні технології, набули досвіду дослідницько-творчої роботи, обґрунтували модель власної діяльності, її результативність тощо.
Усі педагоги отримали сертифікати, які підтвердили, що вчителі пройшли курс підготовки з упровадження нового змісту початкової освіти в обсязі 60 академічних годин. І саме це дає їм право викладати в перших класах Нової української початкової школи в майбутньому.
Бажаємо нашим педагогам успіхів у впровадженні нововведень освітнього простору.
Висловлюємо слова вдячності педагогічному колективу Кролевецького опорного закладу №3 Кролевецької міської ради (директор Онікієнко С.С.) за створення належних умов для проведення тренінгів.« повернутися до списку новин