Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

«Організація літнього оздоровчого періоду в закладах дошкільної освіти».

Організація літнього оздоровчого періоду в закладах дошкільної освіти

 

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2018 рік,    методистом із дошкільної освіти Суярко Л.І. 23.05.2018 року на базі районного методичного кабінету проведено семінар завідувачів закладів дошкільної освіти та директорів навчально-виховних комплексів  району «Організація літнього оздоровчого періоду в закладах дошкільної освіти».

 Методист  Суярко Л.І. у слайдовій презентації  ознайомила учасників семінару з нормативно-правовими документами, що регламентують організацію літнього оздоровлення в закладах дошкільної освіти, висвітлила питання змістовного наповнення освітнього процесу в період літньої оздоровчої кампанії.

Завідувач Тулиголівським дошкільним навчальним закладом

(дитячий садок) «Малятко» Медвідь Т.М. презентувала колегам нетрадиційне спортивне та ігрове обладнання.

Присутні ознайомилися з особливостями проведення квест-технологій з дітьми дошкільного віку.

Головний спеціаліст відділу безпечності продуктів та ветеринарної медицини Рогожин Б.Л. зупинився на питанні «Гігієнічні вимоги щодо походження харчових продуктів».

На завершення  зустрічі методист Суярко Л.І. провела рефлексивний текст для самодіагностики «Літній оздоровчий період у закладі дошкільної освіти».« повернутися до списку новин