Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Новини

Заняття Школи бібліотечної майстерності

Дата створення: 11:05 25.02.2020

Заняття Школи бібліотечної майстерності

На базі методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації завершено навчання вчителів математики, фізики і астрономії на курсах підвищення кваліфікації

Дата створення: 11:43 14.02.2020

На базі методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації завершено навчання вчителів математики, фізики і астрономії на курсах підвищення кваліфікації. Впродовж занять учителі мали можливість удосконалювати свою майстерність на основі модернізації змісту, форм і методів навчання, впровадження інноваційних технологій у навчальний процес, формувати здатність вибудовувати професійну діяльність на основі сучасних нормативно – правових документів в умовах оновлення змісту освіти. Усі педагоги отримали сертифікати, які підтвердили, що вчителі пройшли курс підготовки в обсязі 30 академічних годин з модулю «Актуальні питання професійної діяльності вчителів математики, фізики і астрономії старшої школи в умовах Нової української школи». Ми вдячні викладачеві СОІППО Коді Світлані Василівні за продуктивне спілкування у колі однодумців!

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад із базових предметів

Дата створення: 13:01 12.02.2020

Талант і творча обдарованість особистості стають сьогодні запорукою інтенсивного економічного розвитку країни та сприятливим фактором національного престижу. Обдаровані діти – майбутній цвіт нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет. І завдання учителя на етапі модернізації змісту освіти в умовах особистісно зорієнтованого підходу полягає в тому, щоб дбайливо ростити нові таланти. Щороку з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованих дітей проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін. За підсумками районного етапу, 29 учасників олімпіад визнано переможцями другого етапу Всеукраїнських олімпіад із базових предметів, три з них мали змогу показати свої знання на ІІІ (обласному) етапі. Це- учениця 11 класу Обтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Красноштан Анна, учениця 11 класу опорного ЗЗСО «Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» і учень 11 класу Дубовицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Противень Олег. Результатом наполегливої роботи школярів під керівництвом учителів-наставників: вчителя трудового навчання Дубовицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Олійника Миколи Івановича, та вчителя інформатики опорного ЗЗСО «Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Єсипенка Вячеслава Васильовича, учні вибороли 2 призових місця, а саме: учень Дубовицької ЗОШ І – ІІІ ступенів Противень Олег - з трудового навчання (ІІІ), та учениця 11 класу опорного ЗЗСО «Мутинська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Єсипенко Руслана - з інформаційних технологій (ІІІ). Переможці олімпіад – це обдаровані діти, ерудовані, з винятковою начитаністю, які здатні наполегливо та цілеспрямовано працювати над собою і прагнуть здобувати нові знання. Хай захопленість школярів науками, їхнє бажання та здатність учитися, фахова майстерність учителів та віра батьків у своїх дітей допомагають досягати перемог у майбутньому. Щира подяка адміністраціям закладів загальної середньої освіти, учителям, які готували переможців на всіх етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, обдарованим дітям та їхнім батькам за високу результативність роботи, підтримку творчої молоді та гідну презентацію нашого району під час Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Семінар «Інноваційні підходи до формування мовленнєвої компетентності дитини дошкільного віку » для керівників закладів дошкільної освіти району

Дата створення: 08:26 10.02.2020

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2020 рік,    методистом із дошкільної освіти Суярко Л.І. 07.02.2020 року на базі    Тулиголівського ліцею проведено семінар «Інноваційні підходи до формування мовленнєвої компетентності дитини  дошкільного віку » для керівників закладів дошкільної освіти району.

Нарада керівників закладів загальної середньої освіти району

Дата створення: 08:46 31.01.2020

Відповідно до плану роботи відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2020  рік на базі відділу освіти  29 січня 2020 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти району  з питань: основні новації Закону України «Про повну загальну середню освіту», підсумки І та ІІ  етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін; підсумки участі учнів у І та ІІ етапах Міжнародного  мовно-літературного   конкурсу   учнівської   та студентської молоді   імені  Т.Шевченка, Міжнародного  конкурсу з української мови імені П.Яцика в 2019-2020 н.р.; підсумки освітнього процесу  закладів загальної середньої освіти Кролевецького району в І семестрі 2019-2020 навчального року підсумки проведення новорічних свят та зимових шкільних канікул 2019-2020 навчального року; організація  роботи з профілактики захворюваності дітей на грип, гострі респіраторні вірусні інфекції в закладах освіти району; стан профілактичної роботи щодо запобігання дитячого травматизму та збереження здоров’я дітей  під час освітнього процесу за 2019 рік;  проведення  пробного ЗНО -2020;  стан фінансового забезпечення у 2020 році; організація курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів освіти у 2020 році; різне.

ШКОЛЯРІ КРОЛЕВЕЧЧИНИ ВШАНУВАЛИ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата створення: 08:44 31.01.2020

Освітянські заклади Кролевеччини. як і вся Україна, 29 січня 2020 року  долучилися до відзначення  101-річниці бою під Крутами, котрий для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. З метою вшанування пам'яті Героїв  Крут у закладах освіти Кролевецького району  проведено цикл  інформаційних, просвітницьких та мистецьких  заходів: виховні години, історичні уроки, бібліографічні огляди, виставки документальної літератури, бесіди, перегляди  документальних стрічок, години – спогади, тематичні виставки тощо. Учні ОЗЗСО «Мутинська ЗОШ» зі своїми наставниками відвідали музей у с. Крути Чернігівської області та взяли участь в урочистостях з нагоди вшанування пам'яті Героїв  Крут.

Участь здобувачів повної загальної середньої освіти ЗЗСО Кролевецького району в пробному ЗНО-2020

Дата створення: 08:41 31.01.2020

         24 січня 2020 року завершилася  реєстрація осіб  для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, що  є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість пробного ЗНО за одне тестування в 2020 році становить 141 гривню в  Сумській області. Участь у пробному ЗНО є добровільною.

Робоча зустріч керівників закладів освіти Кролевеччини та їх заступників  із начальником управління Державної служби якості освіти у Сумській області Аллою Рябухою

Дата створення: 11:28 24.01.2020

23.01.2020  року  в актовій залі Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2  Кролевецької міської ради відбулася робоча зустріч керівників закладів освіти Кролевеччини та їх заступників  із начальником управління Державної служби якості освіти у Сумській області Аллою Рябухою з питань розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти, що має функціонувати у кожному закладі освіти, та системи зовнішнього забезпечення якості освіти, до якої належить інституційний аудит, що проводить Державна служба якості освіти. Алла Петрівна поділилася презентацією «Рекомендації щодо виконання вимог статті 30 «Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти» Закону України «Про освіту» від 05.09.2017», організувала роботу груп керівників, їх заступників та освітніх управлінців за напрямами оцінювання (освітнє середовище, педагогічна діяльність, оцінювання здобувачів освіти, управлінська діяльність) та надала  практичні рекомендації щодо створення стратегічного плану розвитку закладу.

Заклади загальної середньої освіти Кролевецького району долучилися до проведення заходів з Дня Соборності України

Дата створення: 09:12 24.01.2020

Заклади загальної середньої освіти Кролевецького району долучилися до проведення заходів з Дня Соборності України На виконання розпорядження голови Кролевецької районної державної адміністрації № 14-ОД від 16.01.2020 «Про відзначення в Кролевецькому районі у 2020 році Дня Соборності України», з метою консолідації суспільства навколо ідеї єдності держави, виховання у громадян почуття патріотизму та гордості за героїчне минуле і сьогодення українського народу в закладах загальної середньої освіти району було проведено інформаційно-просвітницькі заходи, тематичні уроки, лекції, бесіди, засідання у форматі «круглого столу», виставки літератури, присвячені історії національно-визвольних змагань в Україні на початку ХХ століття, боротьбі за суверенітет та територіальну цілісність України, а саме: - урок-квест «Україна – соборна країна» (Обтівська ЗОШ); - тематичний урок «Соборність – символ єдності» (філія ОЗЗСО - Яровський НВК); - виготовлення колективного проєкту «Схід і Захід разом» (філія ОЗЗСО - Камінський НВК); - перегляд кінофільму «День Соборності України» (Ярославецька ЗОШ); - тематична виставка літератури «Славетний день в історії України» (Дубовицька ЗОШ); - відеоекскурс «Соборна мати Україна одна для всіх, як оберіг» (Локнянський НВК); - година єдності «Вона – наш вітер, наша мрія, соборна, вільна Україна» (Добротівський НВК); - патріотичний квест «Україна - єдина!» (Алтинівська ЗОШ); - флешмоб «Перлина Україна» (Бистрицький НВК); - майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки з ниток «Я – країна Україна» (філія ОЗЗСО - Литвиновицький НВК); - акція «Ланцюг єднання» (Буйвалівський НВК); - акція-флешмоб «Живий ланцюг єдності» (Тулиголівський ліцей); - арт-акція «Я люблю Україну» (Божківський НВК).

Нарада з операторами ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів, щодо недопустимості обігу фальсифікованих харчових продуктів

Дата створення: 16:47 21.01.2020

20.01.2020 року в залі засідань Кролевецької райдержадміністрації працівниками Кролевецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було проведено  нараду з операторами ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів, щодо недопустимості обігу фальсифікованих харчових продуктів, способів виявлення таких продуктів та заходів, які необхідно вживати у разі виявлення на потужностях таких продуктів. У нараді взяли участь особи, які є відповідальними за організацію харчування та прийом харчових продуктів у закладах освіти.