Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Новини

22 листопада 2019 року Дубовицька ЗОШ І – ІІІ ступенів радо зустріла вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти району

Дата створення: 15:35 22.11.2019

22 листопада 2019 року Дубовицька ЗОШ І – ІІІ ступенів радо зустріла вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти району. Засідання районного методичного об’єднання було присвячено математичній галузі. Методист РМК Штацька Л.В. та керівник методичного об’єднання Клок І.Г. ознайомили присутніх із реалізацією завдань математичної галузі в умовах НУШ. Майстер – клас «Як поєднати традицію з новими стратегіями компетентісного навчання» провела вчитель Корсун О.А. Цікаво пройшов аукціон методичних ідей «Математика навколо нас» у виконанні вчителя Пархомець Н.Г. З методикою активного навчання «Квест» познайомила Сердюк С.М., а слухачі здійснили подорож математичною країною. Практичне заняття «Математика з Лего» провела Коваленко В.М. Досвідом перевірки математичних компетентностей та проведення діагностичних робіт поділилася вчитель Спаської ЗОШ І – ІІІ ступенів Воробйова Н.М. Працювали натхненно та креативно. Дякуємо колективу за гостинність і творчість

Семінар учителів предметів художньо-естетичного циклу «Особливості використання інтерактивних вправ на уроках освітньої галузі «Мистецтво»

Дата створення: 14:54 22.11.2019

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2019 рік, методистом Суярко Л.І. 22.11.2019 року проведено семінар учителів предметів художньо-естетичного циклу «Особливості використання інтерактивних вправ на уроках освітньої галузі «Мистецтво». Учитель Бистрицького навчально-виховного комплексу Іллєнко О.М. залучила учасників зустрічі до аналізу художнього твору, до участі в рольовій грі з використанням інформаційно-комунікативних технологій «Оживи мультфільм», ритмічно-комунікаційних вправ на розвиток відчуття метру і руху. Змістовно і цікаво провела майстер-клас із виготовлення новорічної ялинки та новорічної композиції. Керівник методичного об’єднання Подорога Т.А. акцентувала увагу присутніх на особливостях використання інтерактивних вправ на уроках освітньої галузі «Мистецтво», презентувала відеоматеріали для використання на уроках освітньої галузі «Мистецтво», провела практичну вправу на розвиток відчуття метроритму. Учитель Алтинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Трусенко І.А. ознайомила присутніх із матеріалами обласного семінару «Ігрові вправи на уроках образотворчого мистецтва в початковій школі». Методист районного методичного кабінету Суярко Л.І. продемонструвала інтерактивні вправи «Парашутисти», «Продовжить думку», «Пофантазуймо», «Асоціативний кущ».

Конкурс "Учитель року-2020" продовження

Дата створення: 00:17 21.11.2019

ВІДОМІСТЬ набраної кількості балів учасників   І (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» Конкурс «Урок» номінація « Початкова освіта»

Конкурс "Учитель року - 2020"

Дата створення: 16:46 20.11.2019

19 листопада 2020 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької райдержадміністрації відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» у номінації «Початкова освіта», учасниками якого стали чотири педагоги: Саченко Тетяна Миколаївна, вчитель початкових класів Кролевецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №1 Кролевецької міської ради, Корнієнко Людмила Василівна, вчитель початкових класів Кролевецького опорного закладу №3 Кролевецької міської ради, Клок Інна Миколаївна, вчитель початкових класів Тулиголівського ліцею, Коваленко Валентина Миколаївна, вчитель початкових класів Дубовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кролевецької районної ради.

Семінар музичних керівників, вихователів закладів дошкільної освіти «Сучасні музичні заняття як засіб розвитку особистості в дошкільному закладі»

Дата створення: 10:03 19.11.2019

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2019 рік, методистом із дошкільної освіти Суярко Л.І. 15.11.2019 року на базі Буйвалівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» проведено семінар музичних керівників, вихователів закладів дошкільної освіти «Сучасні музичні заняття як засіб розвитку особистості в дошкільному закладі». З вітальним словом до учасників звернулась Цимбал С.М., директор закладу. У ході практичної частини заходу учасники переглянули організовану освітню діяльність дошкільників із використанням інформаційно-комунікаційних технологій «Осіння подорож» (музичний керівник Цимбал М.М., вихователь Босак А.С.). Методист Суярко Л.І. провела зі слухачами інтерактивні вправи «Попади в ціль», «Раз, два, три, заняття ми почали», «Вірю-не вірю», ознайомила присутніх із методичними аспектами проведення занять із музичного виховання, формами та видами організації музичної діяльності в закладі дошкільної освіти. Заступник директора Задорожна Л.В. запросила на майстер-клас «Використання музично-дидактичних ігор у процесі музичного виховання дітей дошкільного віку». На завершення зустрічі педагоги мали можливість ознайомитися з предметно-розвивальним середовищем, яке створене в закладі дошкільної освіти.

Урочисте відкриття ІІ (районного) етапу Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата створення: 10:00 19.11.2019

Сьогодні, 16 листопада 2019 року, на базі відділу освіти Кролевецької райдержадміністрації відбулося урочисте відкриття ІІ (районного) етапу Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, яке підготували учні та вчителі української мови та літератури Обтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у формі ТСН. Конкурс проводиться щорічно з метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвиток її творчого потенціалу, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу. З привітальним словом звернулася до присутніх головний спеціаліст відділу освіти Наталія Рубан, яка зауважила, що сьогодні актуальним є питання популяризації українського слова. Водночас наголосила на значенні постаті Тараса Шевченка в українській історії, мові, культурі, житті кожного українця. Безсмертні твори Кобзаря є великою порадою для сучасної і майбутньої України. Захід супроводжувався мультимедійною презентацією. По завершенні урочистої частини учасники конкурсу письмово висловили свою громадянську позицію та власне ставлення до унікальної особистості українського Пророка, який у своїх творах закликав нащадків до духовної єдності у боротьбі за національне й державне відродження української нації. У конкурсі взяло участь 32 учні закладів загальної середньої освіти Кролевецького району. Бажаємо всім учасникам подальших успіхів у вивченні та популяризації державної мови, національної культури та творчості Великого Кобзаря.

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Дата створення: 09:58 19.11.2019

16 листопада 2019 року на базі відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. У ньому взяли участь 17 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Кролевецького району.

15.11.19 в актовій залі Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької міської ради відбулася зустріч з директором ХРЦОЯО, доктором соціологічних наук, професором Олександром Сидоренком

Дата створення: 09:55 19.11.2019

15 листопада 2019 року в актовій залі Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Кролевецької міської ради відбулася зустріч керівників, педагогічних працівників закладів освіти Кролевеччини з директором Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, доктором соціологічних наук, професором Олександром Сидоренком, яка проводилася з метою якісної підготовки здобувачів освіти до складання ЗНО-2020. Олександр Леонідович зупинився на питаннях зовнішнього забезпечення якості освіти та викликах, що пов’язані з ними, звернув увагу на важливому для освітян процесі – системі підсумкових оцінювань на різних етапах повної загальної середньої освіти, метою якої є забезпечення стандартизованої процедури підготовки, проведення і визначення результатів, наголосив на тому, що у дорожній карті зовнішнього незалежного оцінювання пріоритетними стануть державна підсумкова атестація та сертифікація педагогічних працівників. У рамках зустрічі обговорювалися результати ЗНО-2019 району та області в цілому.

Сьогодні святкує ювілейний день народження начальник відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації Станіслав Іванович Жолобко

Дата створення: 13:38 15.11.2019

Сьогодні святкує ювілейний день народження начальник відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації Станіслав Іванович Жолобко. Бути хорошим начальником дано не кожному, але нашому колективу з Вами дуже пощастило! Це справжній талант – бути таким професіоналом своєї справи. Ми всім колективом вітаємо Вас з днем народження! Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим, який уміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед. Ми бажаємо Вам творчих успіхів та кар’єрного росту, сімейного благополуччя та звичайного людського щастя. Щоб Ваше особисте життя тільки надихало Вас до нових подвигів у роботі, а праця стимулювала до добробуту і комфорту у Вашому домі. Вітаємо!

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ КРОЛЕВЕЧЧИНИ: ЗНО В 2020 РОЦІ ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ ЗА НОВИМИ СТАНДАРТАМИ

Дата створення: 15:27 12.11.2019

Підготуватися до проходження ЗНО-2020 допоможе інформація на На сайті УЦОЯО (testportal.gov.ua) у розділі «ЗНО-2020» – актуальні характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та нові програми ЗНО.