Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

ЗНЗ

Дитячий оздоровчий пришкільний табір «Сонечко»

Кролевецької СШ І-ІІІ ступенів №1

     Ми в школі з’єднались у табір на літо

Друзів знайти і як слід відпочити.

Табір наш «Сонечко» всіх зігріває,

Країна Дитинства  вас радо вітає.

З яким нетерпінням  учні шкіл чекають канікул, особливо літніх. Для одних літо – крок у самостійне життя, для інших – перші шкільні екзамени, шкільна практика, і для всіх, звісно, – відпочинок.  Літо – це можливість здійснити свої мрії і бажання, це цікаві подорожі і зустрічі, ігри і розваги, а ще літо – це оздоровлення, загартування і відпочинок. Стільки дитячих мрій здійснюється саме влітку, а ми, дорослі, повинні сприяти цьому.

Так хочеться вам показати, діти,

Чарівний світ у крапельці роси,

І ваше ніжне серденько відкрити

Для радості, любові і краси.

Під таким девізом працював пришкільний табір «Сонечко» Кролевецької спеціалізованої школи І – ІІІ ступенів №1. За період з   2 по 20 червня на базі школи оздоровилося 275 учнів 1 – 7 класів, у тому числі – 4 дитини, що відносяться до пільгової категорії (діти-сироти). З учнями працювали їх улюблені вчителі-наставники: Корнієнко Т.М., Басанець Т.К., Возняк О.І.,  Пирлик Т.О., Сіра В.К., Яковина Н.М., Марій В.О., Чечель І.В., Гавриленко В.М., Погорєльська Н.М., Стожок Г.М., вчитель музики – Кутенко С.О. та студенти-практиканти Глухівського НДПУ ім. О.П. Довженка, які не давали дітям сумувати ані хвилини.

     

Життя табору «Веселка»

Кролевецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. М. О. Лукаша

  З метою реалізації Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей у літній період при Кролевецькій ЗОШ І – ІІІ ступенів  №2 ім. М.О.Лукаша влітку працює пришкільний  табір із денним перебуванням «Веселка» денного перебування.

З 2 по 20 червня 90 учнів 2 -5 класів весело та змістовно відпочивали у шкільному таборі.

Протягом табірної зміни діти здійснили екскурсії по рідному місту. Побували в краєзнавчому музеї, відвідали пам’ятні місця Кролевеччини, здійснили екскурсії до районної бібліотеки, до школи мистецтв, до Будинку дітей та юнацтва. Брали участь у веселих конкурсах, забавах, іграх, походах. За допомогою досвідчених педагогів у таборі панувала радісна дружня атмосфера, розкривалися таланти і здібності кожної дитини.

Життя у пришкільному  таборі проходить змістовно, цікаво, повчально. Діти із задоволенням досліджують природу рідного краю,  малюють на асфальті, фотографуються, діляться враженнями від побаченого.

  

Оздоровлення у Кролевецькій СШ І-ІІІ ступенів № 3

Незабутнім, яскравим дійством було відкриття табору «Хай сонцю і квітам усміхаються діти!»

Протягом трьох днів представники Всеукраїнської благодійно-просвітницької організації «Крик дитячої душі», які завітали до табору  «Дружба» організували для вихованців насичену, цікаву, навчальну просвітницько-розважальну програму, яка включала в себе вистави «Чисті джерела», «Готель мого серця», мальовану розповідь «Пустота серця», спортивно-розважальні ігри «Джерельна вода», «Добрі янголи», «У пошуках скарбу», відпочинок на батутах.11 червня  команда школи брала участь у спортивно-розважальних змаганнях серед учнів других-четвертих класів м. Кролевець, організатором яких була Кролевецька РДЮСШ. Приємно, що вихованці табору «Дружба» стали переможцями цього заходу і були нагороджені грамотами і безкоштовним квитком до кінотеатру 5D.

  

Оздоровлення у Кролевецькому НВК № 4 "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ"

 «Сяє сонце золоте, дружно дітвора росте»

 Під таким девізом 2 червня для своїх вихованців  радісно відчинив двері Кролевецький навчально –виховний комплекс №4. Табірна зміна розпочалася святковою лінійкою, де на кожного  чекав іграшковий сюрприз та солодкі подарунки. Робота в таборі була побудована так, щоб кожен новий день приносив вихованцям безліч нових вражень, нових відкриттів. І, мабуть, найвищою оцінкою нашої роботи було  бажання дітей залишитися у таборі після його закінчення. Основне завдання табору - оздоровлення дитини. Відтак,щоденна зустріч з вихованцями розпочиналася спортивною зарядкою. Гру недарма називають королевою дитинства, адже без неї дітям жити невесело і нецікаво. Тому при плануванні роботи ми це врахували і включали більше ігрових моментів, щоб викликати в учнів прагнення фантазувати, відкривати для себе новий світ, щось незвичайне і прекрасне. Життя у таборі насичене різноманітними подіями.

  

Оздоровлення у Кролевецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5

 

Відпочинок у  Локнянському пришкільному  таборі  «Смайлик»

Пришкільний табір з денним перебуванням «Смайлик» при Локнянському НВК «ЗОШ I-II ступенів – ДНЗ» розпочав свою роботу 2 червня 2014 року. Як і планувалося, була проведена урочиста лінійка, присвячена   Дню захисту дітей. У цей же день вихованці були об'єднані  в загони, проведено змагання на кращу емблему загону.  Цікаві розваги,  спортивні змагання з футболу, веселі старти між загонами «Невгамовні» та «Дивосвіт» - розваги вихованців табору.

Табір з денним перебуванням  Камінського НВК

 

«ЗОШ І – ІІІ  ступенів – ДНЗ»

      Ранок у таборі починається з ранкової зарядки та лінійки, потім дітей чекає сніданок. У розкладі дня є читання, вистави, екскурсії, ігри на свіжому повітрі, спортивні ігри та змагання, проведення різноманітних конкурсів та вікторин, загартовуючі  вправи біля річки Сейм. О 13.00 вихованці обідають, а після проводять час за настільними та комп’ютерними  іграми.

       

Оздоровлення в Литвиновицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів

Сонячним промінчиком прилетіло до нас літо. І веселі дитячі голосочки наповнили радісним щебетом шкільний оздоровчий центр. Перед батьками й педагогами постало питання, як оздоровити і організувати дозвілля дітей шкільного віку. Тому в Литвиновицькій ЗОШ було створено пришкільний оздоровчий табір «Сонечко» з денним перебуванням,  в якому перебувають учні  з багатодітної родини та дитина-інвалід.  Відкриття оздоровчого табору розпочалося святом «Ми за щасливе дитинство!», приурочене Дню захисту дітей. Для дітей пришкільного табору  «Сонечко»  вдало спланована виховна і оздоровча робота. Кожен день має свою назву: День здоров’я, День мистецтв, День казки, День віночків, День бантиків, День Нептуна тощо. Для учнів проводяться спортивні змагання  «Ми веселі і спортивні», де вихованці показують свою кмітливість і винахідливість. Із захопленням діти беруть  участь у казкових іграх та вікторинах, конкурсі «Парад віночків», гумористичній вікторині. Максимум зусиль докладають вихователі  оздоровчого табору «Сонечко» Клименко Г. В., Соломаха Т.М., Макаренко О. А., щоб відпочинок учнів був не лише здоровим, а ще й змістовним. За рахунок державного фінансування, батьківської доплати та спонсорської допомоги (Андрущенко О.М.) в школі здійснюється дворазове повноцінне харчування. У меню включено м`ясні та молочні страви, свіжі овочі та фрукти, соки. Сподіваємося, що за період оздоровлення діти зміцніють, наберуться сил, відпочинуть і підготують себе до нового навчального року.