Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Учнівські олімпіади

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2018-19 н.р.

Наказ про організацію та проведення

Умови проведення

Методичні рекомендації

 

 ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії.

7 клас

І місце – Доля Сергій, Буйвалівський навчально – виховний комплекс «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок» Кролевецької районної ради Сумської області, учитель Лєготіна О.Ф.

ІІ місце – Неровня Богдан, Буйвалівський навчально – виховний комплекс «загальноосвітня школа І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок» Кролевецької районної ради Сумської області, учитель Лєготіна О.Ф.

ІІІ місце – Говоруха Максим, Бистрицький навчально – виховний комплекс «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок» Кролевецької районної ради Сумської області, учитель Назаренко В.О.

 

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
6 клас
ІІІ місце – Лецик Дар’я, Алтинівська ЗОШ, учитель Халецька Т.Б.;
7 клас
ІІІ місце – Куліш Сніжана, Мутинська ЗОШ, учитель Єсипенко О.Л.;
10 клас
ІІІ Єсипенко Руслана, Мутинська ЗОШ, учитель Єсипенко О.Л.;
11 клас
ІІ Кремень Максим, Спаська ЗОШ, учитель Шабельник М.Г.;
ІІІ місце – Говоруха Максим, Бистрицький НВК, учитель Стоцька М. М.
 

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

9 клас
ІІІ місце – Малик Ростислав, Тулиголівська ЗОШ, учитель Лозовська Л.Ф.

10 клас
ІІІ місце – Солодовник Катерина, Алтинівська ЗОШ, учитель Федоренко Л.М.

Бажаємо успіхів!

 ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

9 клас
І місце – Борщ Марина, Обтівська ЗОШ, учитель Мозговий С.М.;
І місце – Мірсалов Ібраїм, Бистрицький НВК, учитель Говоруха А.М.;
ІІ місце – Яковина Тетяна, Яровський НВК, учитель Макаровець Є.Д.;
ІІ місце – Погуляйло Павло, Алтинівська ЗОШ, учитель Буб А.В.;
ІІІ місце — Пінчук Людмила, Тулиголівська ЗОШ, учитель Лубенець М.Й.;
ІІІ місце — Головчак Максим, Дубовицька ЗОШ, учитель Олійник М.І.;

11 клас
І місце — Противень Олег, Дубовицька ЗОШ, учитель Олійник М.І.;
І місце – Солодовник Катерина, Алтинівська ЗОШ, учитель Буб А.В.;
ІІ місце — Ковальчук Євген, Дубовицька ЗОШ, учитель Олійник М.І.;
ІІ місце — Сущенко Анастасія, Дубовицька ЗОШ, учитель Олійник М.І.

Бажаємо успіхів!

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
8 клас
ІІ місце – Малетич Іван 9 клас, Спаська ЗОШ, учитель Щербань М.М.
ІІІ місце – Пирогова Валерія, Камінський НВК. Учитель Івашина С.М.
9 клас
ІІ місце – Борщ Марина, Обтівська ЗОШ, учитель Рожок Л.В.
ІІІ місце – Петренко Анна, Обтівська ЗОШ, учитель Рожок Л.В.
10 клас
І місце – Красноштан Анна, Обтівська ЗОШ, учитель Рожок Л.В.
ІІІ місце – Єсипенко Руслана, Мутинська ЗОШ, учитель Мамай О.В.
11 клас
І місце – Кремень Максим, Спаська ЗОШ, учитель Щербань М.М.

  ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
9 клас
І місце – Оникієнко Богдану, Буйвалівський НВК (учитель Пилипенко Л.В.)
ІІІ місце – Петренка Костянтина, Обтівська ЗОШ (учитель Яловенко О.І.)
10 клас
ІІІ місце – Красноштан Анну, Обтівська ЗОШ (учитель Яловенко О.В.)
11 клас
ІІІ місце – Левченка Олексія, Мутинська ЗОШ (учитель Каптан В.В.)
Бажаємо успіхів!

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
9 клас
ІІ місце – Сакаєва Руслана, Дубовицька ЗОШ (учитель Лобода А.І.)
ІІІ місце – Борщ Марину, Обтівська ЗОШ (учитель Костенко Ю.М.)

ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.

11 листопада 2018 року учні закладів загальної середньої освіти Кролевецького району взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови.
Вітаємо переможців!
8 клас
ІІ місце – Рубан Дарина, Алтинівська ЗОШ (учитель Пастухова О.М.)
ІІІ місце – Алєксєєнко Альона, Тулиголівська ЗОШ (учитель Мороз А.М.)
9 клас
ІІІ місце – Мазко Антон, Алтинівська ЗОШ (учитель Пастухова О.М.)
10 клас
І місце – Красноштан Анна, Обтівська ЗОШ (учитель МатекоН.В.)
11 клас
І місце – Кремень Максим, Спаська ЗОШ (учитель Самусенко Н.П.)
ІІ місце – Макарюк Владислав, Спаська ЗОШ (учитель Самусенко Н.П.)

ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

10 листопада 2018 року учні закладів загальної середньої освіти Кролевецького району взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій. Вітаємо переможців!
8 клас
ІІІ місце – Булах Владислав, Добротівський НВК (учитель Москаленко Т.М.)
9 клас
ІІІ місце – Малик Ростислав, Тулиголіська ЗОШ (учитель Краснопольський А.М.)
10 клас
І місце – Єсипенко Руслана, Мутинська ЗОШ (Єсипенко В.В.)
ІІ місце – Бондаренко Альона, Мутинська ЗОШ (Єсипенко В.В.)

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

04 листопада 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Призові місця здобули:
7 клас
ІІ місце – Алфьоров Артем (Тулиголівська ЗОШ, учитель Руденко Т.В.);
ІІІ місце – Противень Віталій (Дубовицька ЗОШ, учитель Олійник М.І.)
10 клас
І місце – Єсипенко Руслана ( Мутинська ЗОШ, учитель Герасименко В.В.);
ІІ місце – Єсипенко Ірина (Мутинська ЗОШ, учитель Герасименко В.В.).

Вітаємо переможців та їх наставників, бажаємо успіхів!

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

03 листопада 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Призові місця здобули:

7 клас
І місце - Ромашко Валентина (Алтинівська ЗОШ, учитель Лецик С.В.);
ІІ місце – Петренко Анна (Обтівська ЗОШ, учитель Шеремет О.І.)
8 клас
І місце – Поладич Сніжана (Божківський НВК, учитель Дуброва Н.Г.);
ІІ місце – Котлубай Анна (Тулиголівська ЗОШ, учитель Самоброд В.М.);
ІІІ місце – Власенко Ірина (Добротівський НВК, учитель Булах В.М.)
9 клас
І місце – Давиденко Анна (Буйвалівський НВК, учитель Цимбал С.М.);
ІІ місце – Борщ Марина (Обтівська ЗОШ, учитель Шеремет О.І.)
10 клас
І місце – Єсипенко Руслана (Мутинська ЗОШ, учитель Єсипенко І.І.);
ІІ місце – Єсипенко Ірина (Мутинська ЗОШ, учитель Єсипенко І.ІВ.)
11 клас
ІІ місце – Макарюк Владислав (Спаська ЗОШ, учитель Макарюк Л.М.)

Вітаємо переможців та їх наставників, бажаємо успіхів!