Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Спортивне життя Кролевеччини

Міські та районні змагання з настільного тенісу серед школярів

14 березня пройшли міські та районні змагання з настільного тенісу серед школярів у залік ХХV районних спортивних ігор школярів. Міські школи І-ІІІ ст., та школи І-ІІ ст. (9-ти річні) змагалися окремо.
Результати індивідуального заліку міських шкіл:
Дівчата:
І місце - Терещенко Дарина (СШ№1);
ІІ місце - Чабан Юлія (ЗОШ №5);
ІІІ місце - Жученко Катерина (СШ№1).
Хлопці:
І місце - Касьяненко Артем (СШ №3);
ІІ місце - Квасков Ігор (СШ №3);
ІІІ місце - Дуля Вадим (СШ №1).

Результати індивідуального заліку шкіл І-ІІ ступенів:
Дівчата:
І місце - П`ятенко Ірина (Яровський НВК);
ІІ місце - Широбокова Аліна (Яровський НВК);
ІІІ місце - Федорова Надія (Локнянський НВК).
Хлопці:
І місце - Ковальчук Олександр (Яровський НВК);
ІІ місце - Ковтун Владислав (Яровський НВК);
ІІІ місце - Горкун Денис (Локнянський НВК).

Командний залік:
Міські школи.
І місце - спеціалізована школа №3;
ІІ місце - спеціалізована школа №1;
ІІІ місце - загальноосвітня школа №5;
4 місце - загальноосвітня школа №2;
5 місце - загальноосвітня школа №6.

І-ІІ ступені.
І місце - Яровський НВК;
ІІ місце - Локнянський НВК;
ІІІ місце - Добротівський НВК;
4 місце - загальноосвітня школа №7;
5 місце - Бистрицький НВК.

Наші вітання переможцям та призерам змагань!


Обласні змагання з волейболу серед юнаків у залік ХХV обласних спортивних ігор школярів

08-09 лютого в м. Суми пройшли обласні змагання з волейболу серед юнаків у залік ХХV обласних спортивних ігор школярів.
Взяли участь 7 районів, Кролевецький у тому числі.
Команди були розділені на дві групи: А, Б.
За вихід у фінал наші хлопці поступилися Краснопільському району з рахунком 1:2. В третій партії вели 11:8, а програли 12:15. То ж до фіналу вийшли Краснопільський та Сумський райони, перемога за Краснопільським районом. За третє місце грали Кролевецький та Буринський райони, перемога за Кролевецьким районом.
Вітаємо команду Кролевецького району з почесним третім місцем на обласних змаганнях! Три роки поспіль ми не могли потрапити в трійку кращих волейбольних команд області (ІІ група). Приємно, що сьогодні все змінилося. Молодці!
Склад команди Кролевецького району: Рожко Антон (Литвиновичі), Кроптя Ростислав (Дубовичі), Ляховка Сергій (Мутин), Бородюк Олександр (СШ №3), Ситник Дмитро (ЗОШ №2), Острівний Святослав (Алтинівка), Нипод Віталій (Алтинівка), Прошак Андрій (Дубовичі), Ілляшенко Сергій (Алтинівка), Мазко Антон (Алтинівка).
Команду на змагання формували тренери-викладачі РДЮСШ: Співак Євген, Редько Сергій.
Наші щирі вітання! Молодці!


Міжнародні змагання в м. Мінськ, Білорусія

01-05 лютого футболісти 2004 року народження Кролевецької РДЮСШ взяли участь у міжнародних змаганнях в м. Мінськ, Білорусія. Таких спортивних подій у нашому містечку зовсім мало, мається на увазі, виїзди на міжнародні турніри по футболу. Тому, коротко про хід змагань, спортивну базу м. Мінська від уст тренера-викладача з футболу - Пустовойта Петра Андрійовича.
По приїзду на місце змагань наші кролевчани були приємно шоковані! Вразили своєю красою: хокейний стадіон "Арена Мінськ", ковзанярський стадіон, манеж для велотреку, тенісний стадіон, басейн - всі споруди закриті та розташовані в радіусі одного кілометра! Детальніше на фото... Головною спортивною окрасою є Академія футбольного клубу Мінськ - 18 футбольних поля з яких три футбольних поля з штучним покриттям. Два поля з підігрівом, де проходять взимку тренування ФК Мінськ. Змагання проходили в спортивній споруді де є одне футбольне поле з штучним покриттям, температура в приміщенні 13~15 градусів. Все, як у фантастичній казці про футбол...

Вислухавши Петра Андрійовича, стає зрозуміло, чому на старті змагань нашим юним футболістам було психологічно складно (адаптація і тому подібні фактори), та ще й жеребкування» кращого не придумаєш», перша гра турніру о 08.00 ранку Кролевецька РДЮСШ - Латвія м. Рига ФК "Супернова" ... Та команда у нас не проста, тренер-викладач теж :) Петро Андрійович все своє життя живе футболом! Всі свої набуті знання він вкладає в наших футболістів ще з садочку... Незважаючи на те, що у нас нема футбольного поля зі штучним покриттям, а в спорткомплексі взимку якщо 10 градусів то добре - команда була відносно підготовлена до змагань. Та все ж зал є зал, а футбольне поле це інше... У решти футбольних клубів, які приймали участь у даних змаганнях є свої футбольні поля, зарплати у тренерів 2000-3000$ на місяць. Турнір, дійсно, престижний по складу команд.

Отож, перша гра, 02 лютого о 08.00 год.,(по нашому часу 07.00 ранку): Кролевецька РДЮСШ - Латвія м. Рига ФК "Супернова", рахунок матчу: нічия 0:0. Пряма мова тренера: " Після довгої дороги хлопці були виснажені, було мало часу на відновлення. У хлопців перша гра на таких змаганнях, не змогли повірити в себе, на старті змагань це було важливо!"

Друга гра, 02 лютого о 17.15: Кролевецька РДЮСШ - Литва, ФК "Атейтіс", рахунок матчу 2:0 на користь кролевчан! Пряма мова Петра Андрійовича: "В другому матчі хлопці заспокоїлись, почали грати в свою гру. Вдало реалізував пенальті Нездименко Олексій, та у другому таймі з дистанції 20-ти метрів Олексій красивим голом подвоїв рахунок матчу." Виграли у Литовської академії футболу - браво!

Третя гра, 03 лютого, о 10.15: Кролевецька РДЮСШ - Росія, ФК "Тюмень", рахунок гри 1:3 на користь російської команди.
Коментар Петра Андрійовича: "У м. Тюмень - населення міста більше пів мільйона, я запитував у тренера ФК "Тюмень" про спортивну базу та відбір футболістів, він розказав, що мають свій власний футбольний манеж на два футбольних поля, відбір в команду ФК "Тюмень" 2004 р.н., близько 200 дітей на одно місце. У нас населення ~ 20 000 і відбір дві дитини на місце."
Дійсно, якість відбору в команду в основному залежить від конкуренції... Та все ж, зіграти 1:3 з футбольним клубом з мільйонами фінансування - чудовий результат! "Забив гол - Богданов Руслан, також виходив один на один, але реалізувати атаку не зміг… Чудову боротьбу показали в центрі поля, яку тактично не уступали супернику." - прокоментував Петро Андрійович.

Четверта гра, 04 лютого, о 08.45: Кролевецька РДЮСШ - Чернігів ФК "Юність", рахунок матчу 0:0!
Коментар Петра Андрійовича: " Чернігівська команда 2004 «Юність» грає у суперлізі дитячо-юнацької футбольної ліги України. Зіграти в нічию це сильний результат для Кролевецької команди. Перші 15 хвилин було два великих шанси забити у ворота суперника та реалізувати не вдалося, в кінці матчу ледве не пропустили, врятувала перекладина. В основному гра була рівною."

За різницею забитих пропущених голів ми грали за 7-8 місце. (детальніше в прикріпленій турнірній таблиці. Кролевецька РДЮСШ - Академія Рига: 0:0, пенальті 6:7. Коментар Петра Андрійовича: "Самовіддача була максимальною, всі хлопці на полі грали на максимум, але пенальті це фортуна, яка тоді була не на нашому боці..."

Восьме місце на міжнародному турнірі - сильний результат! Тим паче, що ми грали з футбольними академіями! Доречі, стикові зустрічі за 1-2 місце перемогла ФК "Тюмень", за 3-4 місце - перемогла команда Чернігівська "Юність", за 5-6 місце - "Супернова" Латвія - всі переможці нашої групи.

Склад команди наших футболістів:
Стожок Олександр, Сущенко Руслан, Демченко Ярослав, Ватрушкін Павло, Дорофєєв Ілля, Ялинний Нікіта, Ковальов Данііл, Блаженко Олксандр, Оліщук Кіріл, Нездименко Олексій, Пилипенко Дмитро, Богданов Руслан, Дорошенко Денис, Сусло Антон, Глоба Володимир, Донец Дмитро, Ренгард Ілля.

Ми вітаємо тренера-викладача Пустовойта П.А. та учнів РДЮСШ з чудовим показником на міжнародних змаганнях! МОЛОДЦІ! Рахунки матчів свідчать про те, що у нас дійсно сильна команда, яка може змагатися з футбольними академіями на рівних. Петро Андрійович зауважив, що нам в Кролевці потрібне резервне футбольне поле, де можна проводити навчально-тренувальні заняття.

Спільно з районною ДЮСШ допомогли профінансувати поїздку на змагання (харчування, проживання): Кролевецька міська рада - голова Бобровицький Олександр; товариство АРМА-С - директор Ковальов Дмитро; ФОП Слюсар Олександр; Кролевецький КХП - директор Камінський Віктор. Кролевецька районна ДЮСШ дякує за вагомий внесок у розвиток дитячо-юнацького футболу на Кролевеччині!

Окрема вдячність ФОП Калуженову Володимиру! Володимир Вікторович забезпечив безкоштовно поїздку на змагання нашій команді. Харківському підприємцю подобається як грають у футбол вихованці Петра Андрійовича, на третій матч Володимир Вікторович прилетів на рейсовому літаку в Мінськ, щоб подивитися як зіграють наші з ФК "Тюмень". Районна ДЮСШ, батьківський комітет щиро дякує Вам! Бажаємо міцного здоров'я і людського щастя!