Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Семінари

Семінар працівників психологічної служби з теми: «Робота соціального педагога з дітьми «групи ризику».

15 лютого 2017 року на базі Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся семінар працівників психологічної служби з теми: «Робота соціального педагога з дітьми «групи ризику».
Дитина перебуває під впливом навколишнього середовища увесь час свого існування. Причому це середовище носить не скільки природний, біологічний характер, скільки соціальний, і від цих соціальних параметрів, в тому числі і виховних, залежить її успішність або неуспішність у сучасному становленні її, як особистості. Тому головна мета працівників психологічної служби – пристосувати, адаптувати дітей до соціуму, зробити так, щоб їх поведінка не виходила за рамки соціальної норми, не перешкоджала встановленню нормальних відносин з оточуючими.

 


Семінар працівників психологічної служби  на тему: «Насилля -це злочин …Мовчати не треба!»

25 листопада на базі ЗОШ №5 І-ІІІ ступенів відбувся семінар працівників психологічної служби  на тему: «Насилля -це злочин …Мовчати не треба!»

Сьогодні дуже часто ми чуємо про те, що насильства в сім’ї не повинно бути. Проте також часто ми чуємо про випадки скоєння насильства чоловіка над жінкою, батьків над дітьми. Найстрашніше те, що рамки сімейного насильства виходять за межі дому – і розширюють їх діти, які потерпають від насильства в сім’ї, скоюючи жорстокі вчинки по відношенню до своїх однолітків, тому ця тема і стала актуальною для проведення даного заходу.