Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Новини

Олімпійський день під час літнього оздоровлення

Дата створення: 13:08 25.07.2018

На виконання листа Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації від 03.05.2018 №09-13/2247 в рамках Всесвітнього заходу Олімпійський день під час літнього оздоровлення проведено ряд заходів, які були направлені на залучення дітей та молоді до систематичних занять фізичною культурою та спортом, виховання та розвиток фізичних і морально-вольових якостей засобами фізичної культури і спорту, пропаганду олімпійських видів спорту, здорового способу життя:

Відділ освіти Кролевецької районної державної адміністрації вітає вихователя Буйвалівського навчально - виховного комплексу «загальноосвітня школа І - ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Босак Альону Сергіївну

Дата створення: 11:33 11.07.2018

Відділ освіти Кролевецької районної державної адміністрації вітає вихователя Буйвалівського навчально - виховного   комплексу   «загальноосвітня школа І - ІІ  ступенів – дошкільний навчальний  заклад» Босак Альону Сергіївну, яка посіла перше місце в районному етапі та стала лауреатом  обласного етапу виставки-огляду кращих методичних розробок педагогічних працівників закладів дошкільної освіти в 2018  за роботу «Формування патріотичних  почуттів  у  дітей дошкільного віку».

12 червня 2018 року відбулася нарада щодо підготовки закладів освіти до упровадження Концепції «Нової української школи»

Дата створення: 14:33 13.06.2018

12 червня 2018 року відбулася нарада щодо підготовки закладів освіти до упровадження Концепції «Нової української школи» за участю голови Кролевецької районної ради Миколи Авраменка, голови Кролевецької РДА Олега Кучерявого, начальника відділу освіти Кролевецької РДА Станіслава Жолобка, начальника фінансового управління райдержадміністрації Нелі Судак, методиста відділу освіти Кролевецької РДА Людмили Штацької, сільських голів, директорів шкіл та вчителів початкових класів сільських шкіл району.

4-8 червня відбулася третя очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти

Дата створення: 14:31 13.06.2018

   4-8 червня  відбулася третя  очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018 – 2019 навчальному році.

Учителі початкових класів Кролевецького району відвідали Шосткинську спеціалізовану школу І ступеня № 13

Дата створення: 14:30 13.06.2018

Учителі початкових класів Кролевецького району відвідали Шосткинську спеціалізовану школу І ступеня № 13 (директор Балицька В.А). Під час зустрічі педагоги поспілкувалися з директором закладу Балицькою В.А., тренером Нової української школи Чернишовою Н.Г., учителями, які працюють у «пілотних класах», переглянули сучасне освітнє середовище для учнів Нової української школи. Дякуємо за гостинність. Успіхів! Натхнення!

Нарада шкільних бібліотекарів та відповідальних за збереження бібліотечних фондів закладів освіти міста та району

Дата створення: 16:00 11.06.2018

06 червня 2018 року на базі відділу освіти Кролевецької райдержадміністрації відбулась нарада шкільних бібліотекарів та відповідальних за збереження бібліотечних фондів закладів освіти міста та району. Під час наради обговорювались проблеми забезпечення учнів підручниками на наступний навчальний рік, було проаналізовано підсумки конкурсу підручників для 1, 5 та 10 класів та порушено питання щодо організації замовлення закладами освіти підручників для 5 та 10 класів. Також було здійснено перерозподіл підручників між школами міста та району.

Акція «Дитячий садок запрошує діток»

Дата створення: 16:27 04.06.2018

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації, 22-30 травня 2018 року в закладах дошкільної освіти  відбулася акція під назвою «Дитячий садок запрошує діток».

Відділ освіти Кролевецької РДА вітає вихователя Мутинського дошкільного навчального закладу Ляховку Н.В. та колектив закладу за зайняте ІІІ місце в обласному етапі фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів освіти

Дата створення: 13:03 04.06.2018

        Відділ освіти Кролевецької районної державної адміністрації, районний методичний кабінет вітає  вихователя Мутинського дошкільного навчального закладу (дитячий садок) «Калинка» Ляховку Наталію Василівну та колектив   закладу за зайняте ІІІ місце в обласному етапі фестивалю-огляду фахової майстерності педагогів закладів дошкільної освіти «Світ дошкілля» в номінації «Комплексний підхід у реалізації сенсорно-пізнавального розвитку дитини дошкільного віку».

«Про оздоровлення та відпочинок дітей»

Дата створення: 09:03 25.05.2018

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» одним з основних принципів та напрямів державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей є визнання пріоритетним у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування здійснення заходів, спрямованих на зміцнення здоров'я дітей шляхом організації оздоровлення та відпочинку.

«Організація літнього оздоровчого періоду в закладах дошкільної освіти».

Дата створення: 08:32 25.05.2018

Організація літнього оздоровчого періоду в закладах дошкільної освіти