Відділ освіти Кролевецької
Районної Державної Адміністрації

Новини

Засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури Кролевецького району.

Дата створення: 14:51 02.03.2018

23 лютого 2018 року на базі Спаської ЗОШ  І-ІІІ ступенів відбулося засідання  методичного об’єднання вчителів фізичної культури Кролевецького району. Учасники семінару ознайомились із досвідом роботи Кременя Є.В.(Спаська ЗОШ) , Дорогого М.О, (Дубовицька ЗОШ), Польового М.Г.( Добротовський НВК), Цимбала М.М.(Буйвалівський НВК). Також були розглянуті питання з використання інноваційних форм осучаснення уроків фізкультури та методів позашкільної спортивної роботи, поліпшення розвитку спорту в сільській школі та проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості учнівської молоді у 2018 році.

Засідання районного методичного об’єднання вчителів хімії та біології на тему «Медіа-освіта вчителя хімії та біології».

Дата створення: 13:34 19.02.2018

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2018 рік 16 лютого 2018 року на базі відділу освіти відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів хімії та біології на тему «Медіа-освіта вчителя хімії та біології». Під час семінару керівник МО, учитель хімії та біології Дубовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Лобода А.І. поділилась досвідом із питання використання медіа-освіти, як одного з прийомів підготовки до ЗНО. Учитель Добротівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Булах О.В. провела цікавий майстер-клас «Виготовлення Lapbook – інтерактивної папки» з хімії та біології. Презентували досвід своєї роботи вчителі, які атестуються в 2017-2018 навчальному році: Кравченко Р.Г., вчитель хімії та біології Спаської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Назаренко В.О., вчитель хімії Бистрицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Боровик І.В., вчитель хімії та біології Божківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Обласний науково-практичний семінар «Формування психологічної готовності учасників освітнього процесу до роботи в умовах Нової української школи».

Дата створення: 13:23 19.02.2018

13 лютого 2018 року на базі Шосткинської спеціалізованої школи І ступеня №13 відбувся обласний науково-практичний семінар «Формування психологічної готовності учасників освітнього процесу до роботи в умовах Нової української школи». Цікавим та корисним для учасників було відвідування ранкової зустрічі (учитель Людмила Мозгова), інтегрованого заняття «Я досліджую світ» (учитель Мелькунова Олена), заняття з учнями 1 класу «Ми – школярі, і це здорово!» (практичний психолог Еллада Аргунова).

« Творчий підхід до планування освітнього процесу в закладі дошкільної освіти».

Дата створення: 09:11 14.02.2018

« Творчий підхід до планування освітнього процесу в закладі дошкільної освіти».

Семінар вихователів закладів дошкільної освіти «Афлатот – програма фінансово-соціальної освіти».

Дата створення: 09:08 14.02.2018

Семінар вихователів закладів дошкільної освіти «Афлатот – програма фінансово-соціальної освіти». Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2017 рік 15 грудня 2017 року на базі Кролевецького дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №10 «Горобинка» методистом Суярко Л.І. проведено семінар вихователів закладів дошкільної освіти «Афлатот – програма фінансово-соціальної освіти». У ході практичної частини семінару вихователі Комар Ю.В., Маланій В.М. майстерно продемонстрували знання дітей про гроші, джерела їх надходження, поняття «заощадливість», ресурси. Учасники семінару мали можливість переглянути інтерактивну гру «Як навчитись заощаджувати» в групі четвертого року життя та заняття на тему «Книга – міст у світ знань» в групі шостого року життя. Під час теоретичної частини учасники семінару поглиблено ознайомились із концепцією, завданнями, принципами соціально-фінансової програми «Афлатот». Методист відділу освіти Суярко Л.І. у слайдовій презентації «Програма соціальної та фінансової грамотності дітей дошкільного віку «Афлатот» ознайомила учасників семінару з концепцією, завданнями, принципами, змістом структурних розділів програми та напрямками роботи щодо її впровадження. Зацікавлення у педагогів викликав тренінг «Проблеми економічної освіти в сучасних умовах», який провела вихователь-методист дошкільного закладу Бортник Л.І. Завершальним етапом семінару стала презентація запропонованих дидактичних ігор на економічну тематику.

Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя

Дата створення: 11:57 06.11.2017

Щорічно з 1 по 31 жовтня загальноосвітні навчальні заклади району беруть участь у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек, який в цьому році проходив під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя».

ЩОДЕННИК ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

Дата створення: 11:55 06.11.2017

04 листопада 2017 року на базі Кролевецької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 (директор Погорєльський М.М., заступники директора Івашина Н.В., Кийкова Л.М., Касьяненко І.В., Васянович Н.М.) відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови і літератури, в якому взяли участь 106 учнів із 19 навчальних закладів району.

ЩОДЕННИК ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

Дата створення: 11:54 06.11.2017

05 листопада 2017 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики, в якому взяли участь 56 учнів із 9 навчальних закладів району.

Фестиваль «Гармонія руху-2017»

Дата створення: 10:02 06.11.2017

На виконання наказу відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації №442-ОД від 28.09.2017 у дошкільних навчальних закладах району проходив фестиваль «Гармонія руху-2017».