Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Новини

Cемінар учителів географії та економіки Кролевецького району

Дата створення: 14:02 04.05.2018

25 квітня 2018 року на базі Камінського НВК (директор Радченко І.Ю.) відбувся семінар учителів географії та економіки Кролевецького району. Свій досвід роботи з теми «Формування картографічної компетентності учнів» презентувала Івашина С.М., учитель Камінського НВК. Присутні  переглянули цікаву та захоплюючу гру «Знавці карти», ділились досвідом з використанням на різних етапах уроків географічної карти. Корсун О.А., керівник РМО, провела майстер-клас «Створення індивідуальних карток для закріплення картографічних знань учнів». Желтобрюх А.І., завідувач РМК, виступила з питання «Використання картографічних завдань під час підготовки учнів до олімпіад, конкурсів, ЗНО з географії». Учасники семінару здійснили екскурсію до природоохоронних територій с. Камінь.

Нарада з питаннь підготовки до літньої оздоровчої кампанії 2018 року.

Дата створення: 10:16 04.05.2018

26 квітня 2018 року у  Департаменті освіти і науки Сумської ОДА  відбулася нарада з  питань підготовки до літньої оздоровчої кампанії 2018 року.

Авторський науково - практичний семінар "Навчання математики та навчання грамоти в початковій школі в умовах реалізації крнцепції НУШ"

Дата створення: 10:14 04.05.2018

25 квітня 2018 року на базі КЗ Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відбувся авторський науково -практичний семінар «Навчання математики та навчання грамоти в початковій школі в умовах реалізації концепції НУШ» .

Участь закладів освіти Кролевецького району в щорічній благодійній акції «Серце до серця»

Дата створення: 10:18 27.04.2018

Участь закладів освіти Кролевецького району в щорічній благодійній акції «Серце до серця»

Засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів «Особливості завершення 2017-2018 навчального року та проведення ДПА у четвертих класах

Дата створення: 14:34 18.04.2018

18 квітня 2018 року в приміщенні відділу освіти Кролевецької райдержадміністрації відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів «Особливості завершення 2017-2018 навчального року та проведення ДПА у четвертих класах .

Тиждень книги 2018

Дата створення: 10:08 18.04.2018

«Впусти книгу в серце»          З початком весни до шкільних бібліотек закладів освіти приходить традиційне свято – Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.          З метою підтримання престижу дитячої літератури, заохочення дітей до читання, дбайливого ставлення до книги у бібліотеках закладів освіти Кролевецького району проведено ряд цікавих змістовних заходів: книжкові виставки та презентації книг-ювілярів, бібліотечні уроки, конкурси, вікторини, літературні мандрівки, екскурсії до бібліотек, літературні квести, конкури малюнків, акції, віртуальні подорожі.   «Хто полюбить книгу, той далеко піде у своєму розвитку» Шевченко Т.Г.

Семінар-тренінг вихователів закладів дошкільної освіти «Реалізація діяльнісного підходу у формуванні життєвої компетентності особистості дошкільника за програмою «Впевнений старт».

Дата створення: 11:32 16.04.2018

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2018 рік,    методистом  дошкільної освіти Суярко Л.І. 13.04.2018 року на базі районного методичного кабінету проведено семінар-тренінг вихователів закладів дошкільної освіти «Реалізація діяльнісного підходу у формуванні життєвої компетентності особистості дошкільника за програмою «Впевнений старт».

Семінар керівників закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів «Реалізація варіативної складової змісту дошкільної освіти у контексті вимог Державного стандарту».

Дата створення: 14:23 13.04.2018

Реалізація варіативної складової змісту дошкільної освіти у контексті вимог Державного стандарту        Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2018 рік,    методистом  дошкільної освіти Суярко Л.І. 11.04.2018 року на базі районного методичного кабінету проведено семінар керівників закладів дошкільної освіти та навчально-виховних комплексів «Реалізація варіативної складової змісту дошкільної освіти у контексті вимог Державного стандарту».

Засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання

Дата створення: 16:29 11.04.2018

11 квітня 2018 року на базі Дубовицької ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулося засідання методичного об’єднання вчителів трудового навчання. У своїх виступах методист РМК Штацька Л.В., учитель трудового навчання Тулиголівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Лубенець М.Й., керівник методичного об’єднання Олійник М.І., розглянули питання викладання трудового навчання в умовах сьогодення. Майстер – клас «Використання технології декупажу на уроках трудового навчання» провів учитель Дубовицької ЗОШ І- ІІІ ступенів Олійник М.І.