Відділ освіти Кролевецької Районної Державної Адміністрації

Новини

«Про оздоровлення та відпочинок дітей»

Дата створення: 09:03 25.05.2018

Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» одним з основних принципів та напрямів державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей є визнання пріоритетним у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування здійснення заходів, спрямованих на зміцнення здоров'я дітей шляхом організації оздоровлення та відпочинку.

«Організація літнього оздоровчого періоду в закладах дошкільної освіти».

Дата створення: 08:32 25.05.2018

Організація літнього оздоровчого періоду в закладах дошкільної освіти

14 та 15 травня 2018 року було перевірено стан готовності дитячих закладів оздоровлення до функціонування в літню оздоровчу кампанію 2018 року

Дата створення: 14:38 18.05.2018

Відповідно до плану роботи відділу освіти Кролевецької РДА 14 та 15 травня 2018 року було перевірено стан готовності дитячих закладів оздоровлення до функціонування в літню оздоровчу кампанію 2018 року.

Засідання районного методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів «Роль психологічної служби у формуванні психологічної готовності учасників освітнього процесу до роботі в умовах Нової української школи»

Дата створення: 14:18 14.05.2018

            11 травня 2018 року відповідно до плану роботи РМК відділу освіти Кролевецької РДА на базі відділу освіти проведено засідання районного методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів «Роль психологічної служби у формуванні психологічної готовності  учасників освітнього процесу до роботі в умовах Нової української школи».          

Стоп насильство

Дата створення: 15:04 11.05.2018

Нарада керівників та заступників ЗЗСО району

Дата створення: 13:21 11.05.2018

05 травня 2018 року на базі відділу освіти Кролевецької РДА відбулась нарада керівників та заступників ЗЗСО району, де були розглянуті питання: особливості закінчення 2017- 2018 навчального року та проведення ДПА, опрацювання нормативних документів МОН України, типові освітні програми базової та повної загальної середньої освіти, з яких виступила Рубан Н.О., головний спеціаліст ВО. Штацька Л.В., методист РМК, розповіла про проведення ДПА у початковій школі, про типові освітні програми початкової школи та особливості складання навчальних планів початкової школи на 2018 – 2019 н.р., про оздоровлення дітей в 2018 році. Про організацію оздоровлення дітей пільгових категорій у 2018 році виступила Халецька О.М., спеціаліст сектору молоді та спорту КРДА. Желтобрюх А.І., завідувач РМК, проаналізувала результати перевірки класних журналів та підсумки тематичного вивчення стану викладання предметів. Про організацію навчання дітей з особливими освітніми потребами (інклюзивну та індивідуальну форми навчання) розповіла Срібранець Т.М., завідувач ПМПК

Дидактико-педагогічний колоквіум «Забезпечення процесу наступності закладу дошкільної освіти та початкової школи в умовах реформування освіти»

Дата створення: 12:48 11.05.2018

         Відповідно до плану роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2018 рік, 3травня 2018 року, на базі Кролевецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. М.Лукаша (директор Ілляшенко І.М.) за модераторства Міщенко Л.Б., методиста з дошкільної освіти навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, проведено дидактико-педагогічний колоквіум  «Забезпечення процесу наступності закладу дошкільної освіти та початкової школи в умовах реформування освіти» для педагогічних працівників відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації, управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради, що опікуються дошкільною та початковою освітою, педагогів закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти.

Методичне об’єднання учителів художньо-естетичного циклу «Реалізація оновлених програм базової середньої освіти на уроках предметів художньо-естетичного циклу».

Дата створення: 14:30 08.05.2018

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації на 2018 рік,    методистом із дошкільної освіти Суярко Л.І. 04.05.2018 року на базі Обтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено методичне об’єднання учителів художньо-естетичного циклу «Реалізація оновлених програм базової середньої освіти на уроках предметів художньо-естетичного циклу».

Нагородження переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата створення: 14:05 04.05.2018

03 травня 2018 року в м. Суми відбулося свято нагородження переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, в якому взяли участь Противень Олег, учень 9 класу Дубовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, та його наставник Олійник Микола Іванович, учитель трудового навчання Дубовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Переможцю призначено стипендію голови Кролевецької районної державної адміністрації. Бажаємо подальших успіхів!